Najlepsza pizzeria w Bydgoszczy

Najlepsza pizzeria w Bydgoszczy

Znalezienie lokalu, w którym jedzenie smakowałoby nam na tyle, abyśmy powracali tam co tydzień jest trudne. Często nawet najmniejsze rzeczy czy składniki mogą przesądzić o tym, czy tam powrócimy, czy też nie. Ja na szczęście znalazłem swój ulubiony lokal całkowicie przypadkiem.

Gdzie znalazłem najlepsze pizze w Bydgoszczy?

pizza bydgoszczOd kilku miesięcy mieszkam w Bydgoszczy, ponieważ przeprowadziłem się tutaj z powodu pracy. Uwielbiam jeść na mieście, dlatego też często odwiedzam różnorodne lokale serwujące wszelakie jedzenie. Jednakże, pomimo sprawdzenia wielu lokali, w których jedzenie było bardzo dobre, starałem się znaleźć pizzerię, która serwowałaby bardzo ostrą pizzę. Uwielbiam ostre jedzenie, dlatego też, gdy wracałem z pracy swoim samochodem i zauważyłem reklamę z napisem „pizza Bydgoszcz, najostrzejsza pizza jaką znajdziesz” musiałem się tam udać. Zaparkowałem samochód, wszedłem do środka i pierwsze co mnie zdziwiło to to, jak mało osób było w środku. Lokal był mało znany, ponieważ niedawno został otwarty. Po rozmowie z miłą obsługą zamówiłem reklamowaną ostrą pizzę. Po dziesięciu minutach otrzymałem mój posiłek. Pizza była naprawdę pyszna i wyjątkowo ostra, czyli taka, jaka powinna być. Z racji tego, że byłem wyjątkowo głodny po długiej pracy, zjadłem jej większą część, a resztę zabrałem w pudełku (o które można było poprosić obsługę) do swojego domu. Jest to naprawdę przepyszne jedzenie i na pewno jest to jeden z lokali, który postaram się odwiedzać regularnie.

Warto eksperymentować i jeść w różnych lokalach, ponieważ nigdy nie wiemy, czy nowy lokal, który niedawno został otwarty może serwować świetne jedzenie. Ja swój ulubiony lokal w Bydgoszczy znalazłem przypadkiem i teraz na pewno polecę go swoim znajomym, aby wesprzeć moją ulubioną pizzerię.

Komentowanie wyłączone