Budowa hali przemysłowej

 

Początkowo to nawet nie zakładałem, że będę właścicielem tak dużej firmy przemysłowej. Wiadomo, początki lekkie nie były, ale z czasem okazało się, że wszystkiemu sprostałem i odniosłem niesamowity sukces. Musiałem wybudować sobie halę przemysłową, żeby móc wykonywać wszystkie zlecenia.

Szybko wybudowana solidna hala przemysłowa

hale przemysłowe budowaZnałem ludzi z branży budowlanej i wiedziałem do kogo zgłosić się z tym tematem. Jedna z firm, którą doskonale znałem wykonywała hale przemysłowe budowa i była solidna. Od razu zadzwoniłem do Marcina, właściciela tej firmy i zapytałem w jakim czasie jego firma będzie w stanie wybudować dla mnie halę przemysłową. Marcin ucieszył się, że właśnie do niego się odezwałem, bo konkurencja była spora. Zadeklarował konkretny termin a ja zdecydowałem się podpisać z nim umowę. Termin, który podał mi Marcin na budowę hali przemysłowej był bardzo krótki co mnie cieszyło, ponieważ zależało mi na czasie. Miałem spory kawałek ziemi i wiedziałem, że z czasem firma rozrośnie się jeszcze bardziej. W poniedziałek pojawiło się dwudziestu pracowników z firmy Marcina, którzy od razu zabrali się za budowę hali. Projekt już wcześniej dostarczyłem Marcinowi i nie było potrzeby tworzyć nowego. Hala była budowana przez siedem dni w tygodniu. Pracownicy każdego dnia ciężko pracowali i doceniłem ich zaangażowanie. Marcin zgodnie z obietnicą wybudował mi halę w ustalonym terminie i mogłem tam sprowadzić wszystkie swoje nowo zakupione maszyny i urządzenia.

Nowa hala przemysłowa była mi niezbędna i dobrze zrobiłem odzywając się w tej kwestii do Marcina. Hala nie dość, że była szybko wybudowana, to na dodatek jej wykonanie było bardzo solidne. W przyszłości zapewne także do Marcina się odezwę jak będę potrzebował kolejnej hali. 

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Przemysł