Córka chodzi na kurs języka angielskiego

kurs języka angielskiego

Od kiedy moja córka tylko się urodziła to zaczęłam snuć plany kim to ona będzie w przyszłości. Na pewno nigdy nie będę niczego swojemu dziecku narzucała jeśli chodzi o zawód. Jednak chciałabym żeby w swoim życiu jak najwięcej zobaczyła i umiała.

Kurs języka angielskiego w niskiej cenie

kurs języka angielskiegoChciałabym żeby miała po prostu wybór jeśli kiedyś w przyszłości będzie musiała podjąć pracę. Chciałabym żeby robiła po prostu to co lubi a nie to co jej ktoś narzuci. Gdy moja córka poszła do przedszkola miała tam angielski i jak się okazało już jako takie małe dziecko naprawdę dobrze sobie radziła. Do przedszkola chodziła do Katowic jednak do szkoły podstawowej poszła do innego miasta. Przeprowadziliśmy się i do szkoły podstawowej poszła do Chorzowa to w sumie nie daleko ale jest to inne szkoła inż planowałam. Okazało się jednak, że jest organizowany angielski dla dzieci niedaleko. Córka mogłaby chodzić tam nawet sama bo nie trzeba nawet przechodzić przez ulicę. Ta szkoła języka obcych miała naprawdę bardzo dobre opinie wśród rodziców dzieci. Ten sprawdzony kurs języka angielskiego w Katowicach nie był także jakoś szczególnie drogi żebym miała się nad czym zastanawiać. Córka bardzo chciała tam chodzić. Zresztą jak się okazało sporo dzieci za jej klasy tam chodziło to chciała i ona. Ta szkoła językowa była mała, ale bardzo dobrze zorganizowana. Moja córka chodziła tam z naprawdę wielką przyjemnością. Cieszyłam się bardzo gdy widziałam ten jej zapał do pracy. Chyba każdy rodzic cieszy się z tego gdy jego dziecko chce się uczyć i gdy osiąga jakieś sukcesy w nauce.

Ja jestem rodzicem bardzo wspierającym. To znaczy na pewno nie odrabiam za dziecko pracy domowej ale gdy tylko czegoś nie rozumie to od razu staram się pomóc i wytłumaczyć jakieś zadanie. Mam tylko nadzieję, że córka nie odziedziczyła mojego braku talentu do matematyki.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ence.pl

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Edukacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.