Dron na osiemnaste urodziny

dron

Nazywam się Ludmiła. Mieszkam w posiadłości na śląsku. Moja posiadłość jest bardzo duża i znana w Katowicach. Jestem przedsiębiorczą kobietą i doskonale radzę sobie w interesach.

Wynajęty w Polsce dron

dronMój status społeczny jest na bardzo wysokim poziomie. Niebawem moja córka będzie obchodziła swoje osiemnaste urodziny, więc postanowiłam wynająć dla niej dron, by uwiecznić całą imprezę z lotu ptaka. Urodziny córce będę organizowała na wynajętym stadionie sportowym, ponieważ takie było jej życzenie. Córka otrzymuje ode mnie wszystko, czego zapragnie. W całej Polsce jestem wpływową personą i jestem w stanie załatwić wszystko czego dusza zapragnie. Córka jako pierwsza będzie miała na urodzinach filmowanie dronem, ponieważ żadna z jej koleżanek takiej atrakcji nie miała. Ponadto ma grać bardzo dobra polska kapela, więc tym bardziej filmowanie dronem będzie doskonałą pamiątką dla córki. Mój młodszy syn ma swój własny dron, ale jest on przeznaczony do jego prywatnego użytku, więc zdecydowałam się na wynajęcie. Córka będzie miała filmowanie dronem przez cały czas trwania imprezy. W zasadzie już wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Wynajęłam dron Polska wraz z obsługą, więc wykwalifikowany pracownik będzie nagrywał całą imprezę. Dzisiaj jadę jeszcze tylko odebrać prezent dla córki. Dostanie ode mnie mieszkanie w centrum Katowic, które zostało już kompleksowo wyposażone. Na pewno będzie zadowolona z takiego prezentu. Córka wkracza już w dorosłe życie, więc taki prezent na start jest doskonałym rozwiązaniem.

Uznałam też, że jeżeli dron, który wynajęłam na imprezę będzie rzeczywiście tak profesjonalny jak zapewnił właściciel, to taki dron kupię dla syna, żeby miał w pełni profesjonalne urządzenie. Już wie jak się obsługuje ten sprzęt, więc warto zainwestować.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *