Dron pozwala nam na całkowicie nowe ujęcia

quadrocopter

Nowe ujęcia, jakie dziś możemy oglądać np. oglądając zdjęcia z wesela u swoich znajomych, są możliwe niemal tylko i wyłączenia dzięki nowym technologią takim jak zdalny dron z kamerą.

Drony to nie tylko świetna rozrywka, ale i dobre narzędzie pracy

quadrocopterJest to bardzo nowoczesna technologia, dlatego używana jest od roku lub dwóch do nagrywania różnych filmów lub właśnie zdjęć. Zdjęcia na imprezach okolicznościowych imprezach masowych itp. pozwalają na bardzo ale to bardzo ciekawe ujęcia takie jak choćby wybuchające fajerwerki podczas sylwestra (było bardzo popularne nagranie z Bydgoszczy). Dzisiaj każdy może robić ciekawe zdjęcia swojego miasta swoich okolic w wysokości ponad 100m. Klika lat temu nie było to do pomyślenia, żeby udało się coś takiego zrobić. Po prostu było to nieosiągalne. Bo nie było technologi, która pozwalałaby na takie coś. Dzisiaj dron z kamerą ma pewnie co któryś dzieciak, kiedy ja nie maiłem nawet swojego aparatu. Więc co się dziwić, że tak to mknie do przodu. Teraz nawet w każdym hipermarkecie można kupić dron syma x5uw , który co prawda jest słabej jakości, nie pozwoli robić nam tak ładnych zdjęć, ale co by nie powiedzieć i tak robi to wrażenie – to ogólna dostępność takich urządzeń, kiedy kilka lat temu mówiło się tylko dron jako o urządzeniu wojskowym. Drony dzisiaj to już urządzenie cywilne, które pomaga nam w różnych pracach choć głównie jest po prostu rozrywką i to nie powiem – bardzo fajną. Każdy kiedyś marzył, żeby latać.

Dzisiaj może sami nie latamy, ale jednak możemy wysłać swoje urządzenie i oglądać jak to wszystko tam na górze wygląda. Dlatego uważam, że dron to bardzo sympatyczne urządzenie, które dobrze wykorzystane może podnieść nasze zyski i sprawić, że będziemy mieli frajdę.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Hobby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *