Efektywne odkażanie pomieszczeń

W dobie koronawirusa, zaczęliśmy rygorystycznie przestrzegać nowych zasad zachowania społecznego. Dobrze jest też zadbać o czystość we własnym domu, ale nie taką, która jest wynikiem sprzątania, mycia czy odkurzania, ale o higieniczną, która łączy się z zabiegiem dezynfekującym.

Ozonowanie mieszkań w Krakowie

ozonowanie pomieszczeń krakówWiele osób myśli, że odkażanie mieszkania to proces długi skomplikowany, albowiem trzeba usuwać z mieszkania meble, elektronikę, obrazy, etc. Jednak nic z tych rzeczy, przy ozonowaniu nie jest to konieczne, albowiem ozon nie uszkadza żadnych powierzchni. Jest też bardzo krótki, albowiem zajmuje najwyżej godzinę, a odkażanie mniejszych mieszkań to czas nawet o połowę krótszy. W dodatku jest to metoda w pełni bezpieczna, gdyż ozon traci swoje właściwości utleniające już po około dwudziestu minutach, toteż właśnie przez taki czas należy wietrzyć mieszkanie po zabiegu. Ozon niszczy po drodze dosłownie wszystko, w tym: wirusy, grzyby, alergeny, bakterie, wolne rodniki, cząsteczki smogu oraz eliminuje wszelkie, przykre zapachy, nawet te, które są w naszym mieszkaniu od lat. Zabieg odkażania ozonem pozostawia w mieszkaniu zapach czystego, jak po burzy, zjonizowanego powietrza. Jeżeli potrzebne jest nam ozonowanie pomieszczeń Kraków jest miastem, gdzie działa wiele przedsiębiorstw dezynfekcyjnych. Trudnią się one odkażaniem mieszkań, domów, garaży, pomieszczeń gospodarczych, a także samochodów. Ozonowanie jest usługą niedrogą, a jej koszt oscyluje w granicach 150-250 złotych.

Higienicznie czyste mieszkanie jest bardzo ważne, nie tylko z uwagi na czas pandemii, ale także wtedy, gdy w naszym domu mamy alergika. Dla takiej osoby, ozonowanie jest niemal zbawienne, albowiem w szybkim czasie znikają dolegliwości jak katar, łzawienie oczu czy uporczywe kichanie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi