Góra możliwości

Zielona Góra jest naprawdę zielona, choć to tylko jedna z góry zalet. Miasto słynie z wielu wspaniałości. Wymienić można choćby kilkudniowe Winobranie, czyli cykliczną imprezę wrześniową, na którą przybywają tłumy turystów i wszyscy mieszkańcy miasta, a kluczowym produktem jest tu regionalne i wyśmienite wino. 

Wesele w Zielonej Górze

sale na przyjęcie weselne Zielona GóraTo także miejsce wielu muzeów i wystaw, teatrów i kin, a także serce polskiego kabaretu, ojczyzna festiwalu filmowego i całej serii imprez muzycznych. Już samo to kulturalne zaplecze sugeruje, że miasto jest świetnym kandydatem na medal w dziedzinie zabaw i ich organizacji. A na potwierdzenie tego faktu przybywają sale na przyjęcie weselne Zielona Góra, których jest niezliczona ilość i treść. Wiadomo nie od dziś, że przyjęcie weselne jest najbardziej hucznym przyjęciem, jakie urządzamy w życiu. I byłoby dobrze, gdybyśmy urządzali je tylko raz. Wiadomo także, że jeśli coś ma się wydarzyć raz jeden to trzeba zrobić wszystko, żeby był to raz niezapomniany. Zielona Góra ma odpowiedzi na wszystkie wasze pytania. Nie od dziś przoduje w organizacji świetnych imprez, być może jest to dar, z którym rodzą się zielonogórzanie. Warto jest z tego daru skorzystać. Zwłaszcza, że samo miasto niesie nam wiele wspaniałych rozwiązań już na starcie. Od rozległych, pagórkowatych terenów, przez malownicze strumyki i rzeki, aż po tętniące życiem centrum i okolice. Jest w czym wybierać.

Można postawić na bardzo modny w tym sezonie ślub w estetyce rustykalnej, pełen świeżych kwiatów, lnianych obrusów i pastelowych wazonów. Można postawić na romantyczny plener w pełnym słońcu i pękate bukiety brzoskwiniowych róż. Można pójść w styl niemal teatralny z dużą ilością biżuterii i ornamentów, w złocie i brązie. Jest cała góra pomysłów. I Zielona Góra.