Grawerowane laserowo kieliszki w prezencie ślubnym

Miesiąc temu moi najlepsi przyjaciele wzięli ślub. Było to piękne wydarzenie, które było dla mnie niesamowicie wzruszające. Strasznie się cieszyłam, że mogłam być świadkiem mojej przyjaciółki. Wesele było naprawdę udane – bawiłam się super. W prezencie ślubnym oprócz gotówki dałam moim przyjaciołom piękne, grawerowane kieliszki, na których widniały ich imiona i data ślubu.

Musiałam znaleźć grawerowanie laserowe w Warszawie

grawerowanie laserowe - WarszawaTo, że udało mi się dać im prezent w sumie jest prawdziwym cudem. Na pomysł z kieliszkami wpadłam na krótko przed ślubem i zamówiłam je przez Internet. Niestety w czasie transportu kieliszki uległy zniszczeniu – kiedy otworzyłam karton z przesyłką zobaczyłam, że oba kieliszki były zbite. Strasznie się zdenerwowałam, ale nie miałam nawet czasu na to by zgłaszać reklamację i prosić o wykonanie kolejnego projektu. Po prostu poprosiłam o zwrot pieniędzy i nie przejmowałam się zupełnie tym, kiedy dokładnie zostaną zwrócone mi pieniądze. Ważniejsze było dla mnie ponowne zdobycie kieliszków. Skupiłam się na tym by znaleźć firmę, która wykona mi takiego same kieliszki na miejscu, w Warszawie i to w ciągu dwóch dni. Wydawało się niemożliwe, ale dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Na szczęście udało mi się wykonać grawerowanie laserowe – Warszawa po raz kolejny mnie nie zawiodła. Jedna z firm wykonała mi kieliszki w ciągu jednego dnia, można powiedzieć, że na miejscu. Byłam niesamowicie szczęśliwa.

Kieliszki wykonane przez warszawską firmę były po prostu piękne. Chyba ich projekt był jeszcze ładniejszy niż wzór, jaki miały kieliszki zamówione przeze mnie przez Internet. Prezent spodobał się bardzo moim przyjaciołom. Jakiś czas po ślubie przyjaciółka wysłała mi ich zdjęcie, na którym pili wino z moich kieliszków. Cieszę się, że kieliszki im się przydają.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi