Grawerowane spinki w prezencie

Grawerowane elementy biżuterii najczęściej nie są czymś, co kupuje się dla siebie, tylko dla kogoś. Wisiorki czy pierścionki z osobistymi napisami to powszechnie znany pomysł na prezent, jednak mniej osób wie, że w ten sposób można ozdabiać także spinki do mankietów.

Grawerowane spinki do mankietów

personalizowane spinki do mankietówNie można dostać w prezencie nic lepszego niż przedmiot przemyślany, praktyczny i jednocześnie cenny, ale nie z powodu wydanych na niego pieniędzy, tylko zawartego w nim ładunku emocjonalnego. Spinki do mankietów to właśnie coś takiego. Sklepy mają w swojej ofercie najróżniejsze modele spinek, które można ozdobić grawerunkiem. Dostępne są spinki metalowe sprzedawane w różnych kształtach, takich jak bardzo popularne i dopasowane do siebie puzzle, serca, koniczynki czy dwie litery, które tworzą inicjały. Na nich można wygrawerować własną dedykację, datę lub imię. Grawerunek wykonywany jest metodą laserową, co jest gwarancją otrzymania wyraźnego napisu w wybranej przez nas czcionce. Personalizowane spinki do mankietów można dostać też złote lub srebrne i one również mogą zostać ozdobione grawerunkiem. W tym przypadku jednak cena jest nieco wyższa z powodu użytego materiału. Od niedawna dostępne i coraz bardziej popularne są spinki drewniane. Mogą być w całości wykonane z dobrej jakości drewna lub element drewniany umieszczany jest w metalowym, srebrnym lub złotym. Często sprzedawane są z gotowym grawerunkiem przedstawiającym prosty rysunek: rower, okulary, kwiatek. Można jednak zamówić spinki drewniane z własnym grawerunkiem, który może przedstawiać zarówno obrazek, jak i napis. Ten rodzaj spinek jest coraz chętniej kupowany z powodu swojej wyjątkowości i panującego aktualnie w modzie powrotu do ekologii.

Kupując wybranemu mężczyźnie spinki do mankietów, warto pamiętać, że powinny być one dopasowane do jego charakteru i preferencji modowych. Z tego powodu lepiej zorientować się w tej kwestii nieco wcześniej, żeby przypadkiem nie popełnić gafy podczas uroczystego wydarzenia.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda