Jak zapobiegać zastojom na gospodarstwie?

Pług to maszyna, bez które praca na moim gospodarstwie byłaby niemożliwa. Z tego też względu od dłuższego czasu zastanawiałem się, jak uniknąć awarii tej maszyny i konieczności oddania jej do warsztatu. Jak się okazało, najlepszym rozwiązaniem jest dokupienie do niej części zamiennych.

Gdzie znaleźć zamienniki do Kverneland?

części do pługa kvernelandOd kilku lat prowadzę duże gospodarstwo rolne więc wiem, jak ważną rolę w jego bunkrowaniu odgrywają maszyny rolnicze w szczególności pług. W przypadku, gdy jakaś maszyna ulegała awarii, konieczność jej naprawy zazwyczaj wiązała się z dużymi przestojami na gospodarstwie. Najdłużej trwało znalezienie zamienników do popsutej części, dlatego też wiele osób polecało mi, aby kupić na zapas części do pługa Kverneland. Dzięki temu, z tego co mówili mi znajomi, będę mógł zaoszczędzić sporo czasu, który był dotychczas potrzebny na poszukiwanie części zamiennych przez serwisantów. Postanowiłem dostosować się do tych wskazówek i znalazłem zaufanego dystrybutora części zamiennych do mojego pługa. Odtąd, gdy jakaś jego część ulegnie zużyciu, szybko wyzywam pracownika serwisu lub też samodzielnie wymieniam uszkodzoną część na nowa. Dzięki temu, odkąd zacząłem stosować się do tych wskazówek, awaria któregoś elementu pługa nie powoduje dłuższych zastojów na gospodarstwie niż kilkugodzinnych. Dzięki temu, mam większe szanse na dotrzymanie wyznaczonych mi terminów w produkcji żywności. Dlatego też wszystkim mogę polecić znalezienie dobrego dystrybutora części zamiennych dla pługa lub innych maszyn.

Najczęściej używanym na moim gospodarstwie urządzeniem jest pług. Maszyna ta jest wykorzystywana do wielu różnych zadań, więc staram się, aby nie doszło do jej poważnego uszkodzenia. Warto dokupić do takiej często używanej maszyny komplet części zamiennych.