Kwas hialuronowy wypełnia bruzdy nosowo – wargowe

Pojawiające się na twarzy zmarszczki są zmorą wielu kobiet. Wiele z nich sprawia, że zmienia się wygląd, twarz wydaje się zmęczona. Szczególnie nieestetycznie prezentują się bruzdy nosowo-wargowe. Powstają one wówczas, kiedy zmniejsza się sprężystość i elastyczność skóry, a w miarę upływu lat problem się powiększa.

Różne zabiegi skutecznie likwidują bruzdy nosowo – wargowe

wypełnianie bruzd nosowo wargowychMożna skutecznie spowolnić proces stosując różnego rodzaju kremy i środki przeciwzmarszczkowe, jednak starzenie się jest procesem postępującym i nie da się go zatrzymać. Doskonałym sposobem na pozbycie się tego nieestetycznego problemu, który z czasem się pogłębia jest wypełnianie bruzd nosowo wargowych. Najczęściej wykorzystuje się wówczas zabiegi z użyciem botoksu lub kwasu hialuronowego. Pomocna jest także mezoterapia, peeling kawitacyjny. Z powodzeniem można stosować także do wypełniania zmarszczek osocze bogatopłytkowe, który skutecznie likwiduje ten problem. Efekty zabiegów z użyciem botoksu lub kwasu hialuronowego utrzymują się przez kilka miesięcy, a rezultat jest widoczny właściwie od razu. Do najbardziej inwazyjnych zabiegów z kolei należy lifting, który koryguje owal twarzy i wygładza skórę, jednak do jego przeprowadzenia konieczne jest użycie skalpela. Pomoce są także nici liftingujące, które po jakimś czasie ulegają rozpuszczeniu, dzięki czemu efekt jest trwały. Niezależnie od rodzaju zastosowanej metody warto znaleźć skuteczne rozwiązanie, które pozbędzie się zmarszczek i bruzd, a jego rezultaty skutecznie odmłodzą twarz.

Są one często poważnym problemem wielu osób i przyczyną licznych kompleksów. Warto zatem poprawić swoje samopoczucie i wygląd decydując się na popularne zabiegi, jakie wykonywane są w gabinetach medycyny estetycznej. Wiele z nich jest bardzo skutecznych, a dzięki nim można poprawić swoje samopoczucie i nabrać pewności siebie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda