Lekkie i małe ścianki

W naszej agencji pr coraz częściej wykorzystywaliśmy różnorodne ścianki prasowe, które przydawały się podczas praktycznie każdej konferencji prasowej. Dzięki temu, że lekkie ścianki tekstylne są naprawdę bardzo ładne i funkcjonalne zabieraliśmy je na każde wydarzenie i proponowaliśmy dosłownie każdemu klientowi, który do nas przychodził z prośbą o pomoc w organizacji własnego wydarzenia.

Gdzie można wykorzystać ścianki

lekka ścianka tekstylna

Ścianki zawsze kupowaliśmy w agencji reklamowej, która odpowiedzialna była zarówno za zaproponowanie bardzo dobrego rozwiązania, ale także stworzenie projektu graficznego, który będzie umieszczony na froncie. To nadruk stanowił chyba najważniejszy aspekt, na który musieliśmy zwrócić uwagę. Jeśli zgłaszał się do nas klient, który posiadał zestaw logotypów zawsze proponowaliśmy, żeby lekka ścianka tekstylna była właśnie cała w nich, a taka grafika również nie jest kosztowna. Im mniej pracy grafika, tym na pewno ścianka tekstylna będzie tańsza w produkcji, a na cenę zwraca uwagę chyba każdy z naszych klientów. Lekka ścianka tekstylna waży parę kilogramów, jednakże wszystko też zależy od tego, jak będzie duża. Do każdej dostawaliśmy profesjonalny pokrowiec, który sprawia, że jej przenoszenie jest naprawdę proste. Mobilność w przypadku ścianek prasowych była niezwykle ważna, a lekka ścianka tekstylna spełniała w zupełności nasze oczekiwania. Jeśli chcieliśmy coś większego, musieliśmy złożyć zlecenie nawet na parę tygodni wcześniej ze względu na terminy firmy produkcyjnej.

Produkcja ścianek to również temat, który wolimy zostawić profesjonalistom. My jedynie odpowiedzialny byliśmy przede wszystkim za to, aby odpowiednio ją umieścić na miejscu trwania wydarzenia tak, aby klient był bardzo zadowolony z tego, że wybrał taką metodę promocji.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Reklama