Mikołajki i klocki lego

klocki lego

Pracuję w dużym sklepie z zabawkami. Zazwyczaj jest mały ruch w sklepie, ale nie da się go porównać z ruchem podczas rożnych świąt jak na przykład: święta bożego narodzenia, wielkanoc, czy chociażby mikołajki. Zbliżają się mikołajki i oczywiście parę dni przed nimi jest zwiększony ruch u nas.

Klocki lego i popyta przed Mikołajkami

klocki legoLudzie kupują zabawki dla swoich dzieci. Ale największy jest ruch w dniu mikołajek Gdyż wtedy  i wtedy klocki lego duży sklep cieszy się popularnością. kupują osoby, które są zbyt zapracowane by przyjść wcześniej na zakupy. Nasz sklep oferuje bogatą ilość oraz typy zabawek. Zarówno dla chłopców, jak oraz dla dziewczynek. Bez względu na wiek dzieci. Każdy coś u nas znajdzie. Przed mikołajkami była nowa dostawa zabawek do sklepu, właściciel postanowił sprowadzić nowe zabawki, licząc, że tym skusi rodziców do ich zakupu. W nowej dostawie były na przykład: klocki lego dla dziewczynek (zupełna nowość), lalki, które potrafiły mówić w trzech językach, zabawki zwierząt, które się ruszały, klocki lego friends oraz wiele innych. Musiałam w związku z tym zostać dłużej w pracy, by to wszystko rozpakować i ustawić odpowiednio na półkach, a jeszcze czekało mnie sprzątanie sklepu. Dobrze, że sklep jest otwierany od 9:00 do 20:00, a ja następnego dnia miałam na drugą zmianę, mogłam się wyspać. Później po mikołajkach mieliśmy przejrzeć zapisy transakcji w komputerach, co najwięcej schodziło podczas mikołajek, bo jak wiecie niedługo zbliżają się święta bożego narodzenia, a szef chciał wiedzieć jakie zabawki ma domówić w późniejszym okresie. Według naszych statystyk najbardziej były rozkupowane klocki lego ninjago dla chłopców, a u dziewczynek najwięcej zostało sprzedanych lalek, mówiących w trzech językach.

Najgorszą sprzedaż miały klocki lego technic oraz maskotki. Właściciel nie do końca była zadowolony z takiego obrotu sprawy, ale co można było by zrobić. Oczywiście szef ma zawsze jakieś pomysły, postanowił bardziej zareklamować zabawki naszego sklepu oraz wymyślił, że dzieci będą mogły bawić się wyznaczonym modelami zabawek, aby je sprawdzić.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Handel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.