Musiałem znaleźć rozwiązanie na transport paliwa

Często udawało mi się znaleźć różne atrakcyjne oferty, ponieważ na własną rękę szukałem kontrahentów. Nie czekałem aż ktoś się do mnie odezwie tylko sam działałem. Ostatnio udało mi się trafić na naprawdę dobry kontakt, który oczywiście wykorzystałem.

Transport paliwa w odpowiednim zbiorniku

zbiornik do transportu paliwaOtóż poznałem faceta, który był właścicielem stacji benzynowej i oferował sprzedaż hurtową. Mi właśnie taka oferta odpowiadała, bo u mnie to paliwa szło bardzo dużo. W firmie miałem dwa tiry, pełno maszyn. Musiałem szukać tanich rozwiązań. Paliwo facet zgodził się sprzedać mi za bardzo niską cenę, tylko musiałem skombinować jakiś zbiornik do transportu paliwa, bo odbiór musiałem wykonać na własną rękę. Nie miałem pojęcia gdzie znaleźć taki zbiornik a konieczne było przetransportowanie paliwa. Zadzwoniłem do znajomego, który miał kiedyś kontakty z jakimś producentem zbiorników i zapytałem czy ma możliwość załatwienia czegoś. Znajomy odświeżył kontakty i załatwił mi porządny zbiornik, który przeznaczony był właśnie na transport paliwa. Ucieszyłem się, bo paliwo musiałem odebrać bardzo szybko. Od razu zadzwoniłem do klienta, żeby poinformować go o wszystkim i ustalić termin spotkania. Po paliwo pojechałem osobiście. Zbiornik był idealnie przystosowany do transportu i podróż odbyłem bez żadnych przeszkód. W drodze powrotnej, jak zbiornik był po brzegi wypełniony paliwem to także przewóz był bardzo komfortowy. Regularnie zaopatrywałem się w paliwo u tego człowieka a ceny zawsze miał dla mnie niskie.

Byłem z siebie zadowolony, że zawsze potrafiłem znaleźć jakąś ciekawą ofertę. Dzięki współpracy z tym właścicielem stacji sporo zaoszczędziłem na paliwie a zbiornik w pełni wykorzystywałem. To była jedna z lepszych inwestycji, jakich dokonałem.