Najzdrowszy rodzaj bielizny

 

Najważniejszą kwestią przy doborze bielizny nie jest jej wygląd, czy nawet nie kształt, a materiał z jakiego została wykonana. Bardzo ważnym jest, aby dbać o ten aspekt, ponieważ w innym przypadku nasze zdrowie może stanąć pod znakiem zapytania.

Najlepsze bielizny bawełniane

bielizna damska bawełnianaNigdy jakoś nie przejmowałam się tym, jaką bieliznę kupuję, czy raczej z czego została wykonana. Często decydującym aspektem w tej sprawie był jej wygląd. Nawet jeśli w stringach było mi niewygodnie, nie marudziłam, ponieważ liczyło się dla mnie to, jak w nich wyglądam. Na początku oczywiście nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych, lecz z biegiem czasu zaczęły się nawarstwiać problemy z miejscami intymnymi, a ja nie miałam pojęcia, że problem leży właśnie w bieliźnie. Wielokrotne zapalenia, odparzenia, czy przykry zapach wywołany grzybicą były bardzo częstymi objawami. Pani ginekolog zaleciła mi, abym wybierała bieliznę bawełnianą. Bielizna damska bawełniana z racji tego, że jest wykonana z naturalnego i przyjaznego skórze materiału, pozwala nam zachować zdrowie stref intymnych. Przekonałam się o tym na własnej skórze, kiedy wymieniłam bieliznę na właśnie bawełnianą. Bielizna ta okazała się nad wyraz przewiewna, w gorące dni nie było mowy o odparzeniach, czy też poceniu się stref inymnych. Wygoda w jej noszeniu była wręcz nieoceniona szczególnie podczas tych dni, a jej cena znacznie niższa od tej bielizny, jaką niegdyś kupowałam. Poza tym na rynku możemy znaleźć różnorodne kroje takiej bielizny, również w wersji stringów, czy z dodatkiem koronek.

Okazało się, że moje problemy zniknęły wraz z wymianą bielizny na tę bawełnianą. Teraz wiem, jak ważnym jest to, aby za każdym razem przy kupnie nowych majtek sprawdzać dokładnie z czego zostały wykonane.Taka bielizna jest dostępna w każdym sklepie, lecz oczywiście jeśli zależy nam na kupieniu taniej większej ilości, internet w takim momencie może okazać się najlepszym wyborem. 

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda