Od wielu lat korzystam z manicure hybrydowego

Kilka miesięcy temu przeprowadziłam się na stałe do Poznania. Do miasta, w którym studiowałam przez ostatnie pięć lat. Bardzo cieszyłam się z tego powodu, ponieważ zakochałam się w tej okolicy. Poza tym to właśnie tutaj poznałam swoich obecnych przyjaciół, bez których szczerze mówiąc nie wyobrażałam sobie życia. Tak bardzo się ze sobą zżyliśmy.

Dlaczego warto korzystać z manicure hybrydowego?

manicure hybrydowy PoznańPo ciężkim dniu miałam wizytę u Karoliny, która na co dzień wykonuje manicure hybrydowy Poznań jest miastem, który posiada wiele miejsc, w którym można wykonać tego typu usługę. W ciągu ostatnich lat manicure hybrydowy stał się niezwykle modny. Jednak nie ma co się temu dziwić, ponieważ dzięki niemu paznokcie są trwalsze, a co więcej ta metoda nie jest szkodliwa dla płytki paznokcia. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które tak, jak ja nienawidzą, kiedy lakier odpryskuje. Dzięki manicure hybrydowym nie musimy się o to już martwić. Paznokcie bez najmniejszego problemu wytrzymują dwa, trzy tygodnie. W przypadku kiedy wybieram jasny kolor to mogę na kolejną wizytę się wybrać po dłuższym okresie, lecz kiedy ciemny kolor to wolę szybciej, ponieważ wtedy jest bardziej widoczny odrost. Cena jest oczywiście zależna od miasta oraz popularności danego miejsca, ale zaczynają się mniej więcej od pięćdziesięciu do stu złotych. Kolejnym atutem manicure hybrydowego jest to, że nie trzeba siedzieć i bezczynnie czekać, aż wyschną. Myślę, że to był mój największy problem, jeśli chodzi o standardowe malowanie paznokci, gdyż zazwyczaj zapominałam się i dotknęłam się.

Osobiście polecam poczytać opinii w internecie, jeśli udajecie się w jakieś miejsce po raz pierwszy. Podsumowując manicure hybrydowy różni się od tradycyjnego tym, że paznokcie są bardziej wytrzymałe, nie łamią oraz są odporne na urazy czy nie rozdwajają się, a dodatkowo kolor nie odpryskuje, jak w przypadku malowania normalnym lakierem.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie