Opalanie natryskowe – zalety

Najskuteczniejszym sposobem na uzyskanie brązowego koloru skóry bez szkodliwego wpływu promieniowania UV jest opalanie natryskowe. Powszechnie wiadomo, że nadmierna ekspozycja skóry na promienie UV jest bardzo ryzykowna. Opalanie natryskowe jest jedynym sposobem na uniknięcie ekspozycji na słońce i uzyskanie naturalnie wyglądającej opalenizny.

Korzyści z opalania natryskowego

produkty do opalania natryskowegoEfekt jest natychmiastowy. Podczas korzystania z opalania natryskowego nie ma potrzeby pieczenia się na zewnątrz w słońcu. Można łatwo ustawić, o ile odcieni chcesz się ciało ma być ciemniejsze. Jeśli chce się uzyskać delikatnie ciemniejszy odcień, można korzystać z opalania rzadziej. Brak promieniowania UV. Opalanie natryskowe nie powoduje żadnych uszkodzeń skóry, ponieważ nie jest związane na ekspozycję na promieniowanie UV. Produkty do opryskiwania są wykonane z substancji chemicznej zwanej dihydroksyacetonem, który jest bezpieczny dla ludzkiej skóry. Podczas korzystania z opalania natryskowego należy jednak uważać, aby nie wdychać DHA, ponieważ według raportów jej działanie nie jest jasne. Można użyć ochrony przeciwsłonecznej do ochrony skóry i zatwierdzonych okularów przeciwsłonecznych, aby chronić oczy przed uszkodzeniem. Prawie wszystkie produkty do opalania natryskowego zawierają składniki odżywcze i nawilżające, które zmiękczają, naprawiają i odmładzają skórę. Duży zasięg bez białych śladów. Opalanie sprayem jest łatwe w stosowaniu, zwłaszcza przez profesjonalistę w salonie. Zapewnia bardzo równomierne pokrycie, które wygląda naturalnie. Opalanie natryskowe nie powoduje brzydkich czerwonych oparzeń słonecznych, jak to się dzieje podczas korzystania z łóżek opalających. Brązowy blask zaczyna pojawiać się w ciągu dwunastu godzin po otrzymaniu leczenia.

Opalanie natryskowe jest dobre w małych dawkach i zawsze należy używać okularów ochronnych i zatyczek do nosa. W przypadku obawy przed niechlujnym użyciem natrysku zawsze warto skorzystać z usług profesjonalnego salonu. Spraye do opalania pomagają ukryć niedoskonałości skóry, takie jak rozstępy. Odgrywa to dużą rolę w zwiększaniu pewności siebie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie