Pianki wygłuszające na rynku

Samoprzylepne pianki trudnopalne dostępne na rynku mają za zadanie skuteczne wygłuszenie oraz wyciszenie między innymi komór silników. Składają się z poliuretanu o gęstości najczęściej 35kg/m3 i występują na rynku w różnych wersjach grubości, od pięciu milimetrów, do nawet 50.

Zastosowanie pianki wygłuszającej

pianka wygłuszająca trudnopalnaPianki wygłuszające mają głównie zastosowanie w przypadku produkcji samochodów, bądź pojazdów wykorzystujących silniki spalinowe wysokoprężne. Pianki dostępne na rynku są materiałem trudnopalnym i samogasnącym, dzięki czemu posiada odpowiednie właściwości do skutecznej pracy przy silnikach, które bardzo często pracują na wysokich obrotach. Wszystkie pianki dopuszczone do obrotu oraz oferowane przez producentów spełniają odpowiednie formy FMVSS 302 oraz Fiat 50433. Są niezwykle odporne na wodę, a także pozostałe substancje, które można spotkać w pojazdach, takie jak oleje, benzyna, oraz inne dostające się ze zbiorników przy silniku. Pianka wygłuszająca trudnopalna oferowana jest w różnych konfiguracjach, dlatego warto zastanowić się przed jej zakupem i odpowiednio dobrze dokonać wyboru, aby inwestycja się opłaciła. Specjalistyczne firmy zajmujące się jej produkcją oraz dystrybucją zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, którzy z całą pewnością mogą pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Pianka wygłuszająca trudnopalna jest z powodzeniem stosowana w przypadku chęci zapewnienia izolacji korpusów maszyn i różnorodnych urządzeń dostępnych na rynku.

Pianka wygłuszająca trudnopalna jest bardzo łatwa w montażu, który najczęściej powinien być stosowany przez firmy posiadające odpowiednio duże doświadczenie. Pianka wygłuszająca trudnopalna dostępna na rynku w różnych grubościach z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.