Polecany filtr powietrza

Jako rolnik musiałem zastanawiać się bardzo często nad wszystkimi rzeczami, które dotyczyły mojej działalności. Moje gospodarstwo rolne uważam za bardzo dobrze zorganizowane, gdyż prowadziliśmy je z synem. Ostatnio jednak okazało się, że mamy dość duży problem z naszym ciągnikiem, gdzie nie było odprowadzane odpowiednio dobrze powietrze.

Gdzie zamówić filtr powietrza?

filtr powietrza do ciągnikaPrzez co też zarówno temperatura w środku była nie do wytrzymania, ale także sama chłodnica w ciągniku się dość mocno przegrzewała. Stwierdziliśmy, że może to być właśnie filtr powietrza, gdyż jest to naprawdę bardzo znana przyczyna takich usterek. Filtr powietrza do ciągnika udało nam się z synem znaleźć bez problemu w internecie. Akurat sprzedawał go nasz znajomy z sąsiedztwa, więc na pewno jeszcze trochę będziemy mogli zejść z ceny. Znajomy jak się dowie jaki mamy problem z naszym ciągnikiem to na pewno będzie chciał odpowiedzieć na nasze wszystkie pytania. Tym bardziej, że ciągnik jakby nie patrzeć jest narzędziem pracy. W dobrych rękach oczywiście będzie działać przez wiele lat ale wiadomo tak jak w samochodzie osobowym są rzeczy, które po prostu trzeba wymienić, bez których tak naprawdę poruszanie się nie będzie możliwe. Filtr jeśli dobrze będzie dopasowany na pewno będzie spełniał swoją rolę. Jak już skończymy naprawiać ciągnik warto go przetestować.

Koniec końców udało nam się wybrać idealny filtr powietrza do ciągnika zwłaszcza, że cena także była dość atrakcyjna. Spodziewałbym się wszystkiego, ale nie tego, że znajomy spuści nam z ceny nawet o kilkadziesiąt złotych. Na szczęście taki filtr nie był drogi. Na pewno są droższe niż filtry do samochodów ale z nieco wyższymi kosztami trzeba się po prostu oswoić mając własny biznes. Zwłaszcza w rolnictwie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Przemysł