Pracuję w firmie, która sprzedaje maszyny

naprawa wrzecion

Pracuję w firmie, która zajmuje się sprzedażą maszyn. Nasza firma zamawia maszyny od najlepszych producentów. Dostawcy są sprawdzeni i są polecani przez specjalistów. Ja jestem zatrudniona w firmie od czterech lat. Po studiach udało mi się załapać do tej firmy.

Firma ma dobre opinie w naszym regionie

naprawa wrzecionDba o swoich pracowników i zapewnia wysokie wynagrodzenie. Zajmuję się umawianiem klientów z naszymi przedstawicielami handlowymi. Wysyłam klientom automaty tokarskie cnc lub kieruję do nich serwisantów jeśli z maszynami dzieje się coś złego. Serwis cnc jest przeprowadzany także raz w roku. Generalnie mam w systemie takie informacje i zawsze wcześniej kontaktuje się z firmami z którymi współpracujemy i przypominam im o konieczności przeprowadzenia serwisu. Nasza firma stara się sprzedawać sprzęt najlepszej jakości. Dlatego do wielu lat współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami. Naprawa wrzecion jest gwarantowana przez naszych specjalistów. Nasi klienci mogą dzwonić do nas na serwis z każdą usterką. Naszym klientom zapewniamy serwis obrabiarek cnc który przeprowadzamy na miejscu w firmie u klienta. Generalnie serwis cnc jest przeprowadzany na miejscu. Każdą usterkę staramy się rozwiązać w tej sposób. Czasami naprawa wrzecion wymaga zabranie maszyny do naszej firmy ale wówczas to my płacimy za transport. Opłata nie jest pobierana od klienta w czasie obowiązywania gwarancji. Sprzedaż maszyn jest w tym roku na wyjątkowo wysokim poziomie.

Mój przełożony jest zachwycony wynikami naszych przedstawicieli handlowych. Powoli zbliżają się święta i jak sprzedaż maszyn cnc pozostanie na wysokim poziomie to będziemy mogli liczyć na spore świąteczne dodatki. Dostałam zlecenie o usterce od klienta i wysyłam do niego odpowiedniego specjalistę.

Czytaj więcej na: http://enermetcnc.pl

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Handel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.