Program o nowoczesnych możliwościach zatrudnień

outsourcing kadrowo-płacowy

Dzisiaj po pracy oglądałam ciekawy program. Ja mam prace ale wiem, jak wiele osób jej nie ma i ma wielki problem żeby znaleźć jakąkolwiek pracę. Ja w trakcie studiów brałam udział w różnych projektach i szkoleniach aby jak najwięcej skorzystać. Wiedziałam jak ciężko jest na rynku pracy dlatego chciałam się przygotować.

Dwudziesty pierwszy wiek przyniósł innowacyjne rozwiązania

outsourcing kadrowo-płacowyLeasing pracowniczy, z którego korzystałam w trakcie studiów był bardzo ciekawa formą na pierwsze zatrudnienie. Dzięki niemu miałam możliwość spróbowania pracy w wielu firmach. Pracowałam w kilku biurach rachunkowych i dzięki temu poznałam kilkanaście programów, z których firmy korzystać przygotowując rozliczenia. Firma rekrutacyjna, w której byłam zapisana oferowała najróżniejsze oferty studentom. Studenci mogą pracować w elastycznych godzinach i to wielu firmom bardzo odpowiadało. Agencja pracy tymczasowej podpisywała z chętnymi normalne umowy. Wszystkie składki były odprowadzane. Agencja poszukiwała studentów z doświadczeniem ale także osoby, które miały zapał i były gotowe do wykonywania pracy jak najlepiej. Słyszałam także o outsourcingu pracowniczym. Outsourcing pracowniczy to nowoczesna forma zatrudniania. Nie miałam do czynienia do tej pory z taka formą pracy. Koleżanki mama prowadzi firmę. Firma nie jest mała i jej mama korzysta z outsourcingu. Outsourcing kadrowo-płacowy jest dosyć popularny wśród właścicieli małych i średnich firm. Koleżanki mama chwali sobie taka formę współpracy. Jest zadowolona z wykształceniem i doświadczenia osób, które zajmują się jej firmą. Ona nie ponosi zbędnych kosztów. Nie musi zatrudniać kadrowej i księgowej.

Program był przydatny i powinno ich być coraz więcej, żeby ludzie wiedzieli z czego mogą korzystać. Wiele nowoczesnych rozwiązań mogłoby wpłynąć na zmniejszenie bezrobocia u nas w kraju.

Więcej informacji na http://www.paretti.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.