Promocja firmy – plakaty reklamowe

plakaty reklamowe

Otworzyliśmy niedawno naszą firmę. Trzeba było więc zająć się akcją promocyjną. Porozwieszaliśmy plakaty reklamowe, żeby każdy o nas się dowiedział. To było wielkie wydarzenie. Ja od rana dmuchałam balony reklamowe, i zrobiłam się od tego cała czerwona.

Plakaty reklamowe zachęcą klientów

plakaty reklamoweNa pewno musiałam wyglądać śmiesznie. Mieliśmy nawet swoje kubki reklamowe, wszystko było zaplanowane na ten dzień. Ludzie musieli się dowiedzieć, że jesteśmy. Zapakowałam odblaski reklamowe, i to wszystko, i wyszłam przed firmę. Zainteresowanie było ogromne. Każdy zastanawiał się, co się dzieje. Rozdawałam kalendarze firmowe i zapraszałam do współpracy z nami. To bardzo dobrze, bo teraz będą nas kojarzyć, i może będą korzystać z naszych usług. Taką mam nadzieję. Byłam dla nich bardzo miła, by nas polubili. Jak ktoś jest wredny, to od razu to widać, i nie chce się z taką osobą współpracować. Moja koleżanka z liceum właśnie była taka niemiła dla wszystkich. Nie wiem, czy robiła to świadomie, ale odsuwała od siebie wszystkich ludzi. Dlatego jak zaczęła pracę w sklepie, to nikt nie chciał od niej nic brać. Ale rozumiem to, bo sama jak wchodzę do sklepu, w którym obsługuje ktoś ponury, to sama mam ochotę od razu stamtąd wyjść. Nieraz po prostu nie mam wyjścia, i muszę kupić w tym sklepie, ale od razu dzień jest nieprzyjemny. Nie wiem kto zatrudnia nieprzyjemnych ludzi do sklepu. Przecież to antyreklama. Ja jak przeprowadzam rozmowy kwalifikacyjne, to dokładnie zwracam uwagę, na zachowanie człowieka. Zatrudniam tylko tych miłych i spokojnych. Potrafię wyczuć, gdy ktoś się sztucznie uśmiecha, i ukrywa prawdziwy charakter. Nieraz ktoś się uśmiecha w jakiś dziwny sposób, bo po prostu jest zestresowany, dlatego muszę bacznie obserwować.

Ale jeszcze mi się nie zdarzyło przyjąć kogoś wrednego. Wszyscy zachwalają naszą ekipę, ze względu na to, że są sympatyczni i przyjaźni. Cieszę się, bo wtedy każdemu lepiej się pracuje, i ludzie do nas wracają. Dlatego takie akcje reklamowe, to dobry pomysł, bo można poznać ludzi, którzy pracują w danej firmie.

Tekst został napisany z pomocą: activepromo.pl

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.