Przesuwne drzwi wykonane ze szkła

 

Jestem właścicielką średniej wielkości ośrodka odnowy biologicznej. Staram się w swojej ofercie zawrzeć wiele ekskluzywnych zabiegów, w związku z czym mój zakład pretenduje do miana luksusowego. W związku z tym muszę zadbać o odpowiedni wystrój. Relaks jest jeszcze lepszy, jeżeli wnętrza wydają się eleganckie i można poczuć się po królewsku.

Bezawaryjne szklane drzwi przesuwne

drzwi szklane przesuwne wrocławDecydując się na zmianę drzwi wejściowych do zakładu, chciałam znaleźć jakieś nieszablonowe rozwiązanie. Jeżeli chodzi o drzwi szklane przesuwne Wrocław na szczęście oferuje bardzo wiele rozwiązań. Zdecydowałam się na produkt od solidnego dostawcy, aby mieć pewność, że zakup będzie służył mi przez lata. Faktycznie, otrzymałam drzwi przesuwne najwyższej jakości. Szyny po których drzwi się poruszają są wykonane w sposób bardzo solidny oraz estetyczny. Dzięki złoceniom idealnie komponują się moim greckim wystrojem w stylu antycznym. Muszę przyznać, że szyny są bardzo dobrej jakości. Drzwi bardzo łatwo przesunąć, a przy tym nie wydają żadnych nieprzyjemnych odgłosów. Dodatkowo po wejściu, bądź wyjściu z pomieszczenia same wracają na swoje miejsce, w sposób delikatny i cichy. Istnieje również możliwość zablokowania ich w taki sposób, że na noc zakład jest odpowiednio zabezpieczony, a w ciągu dnia można drzwi całkowicie otworzyć, aby wpuścić do środka trochę świeżego powietrza. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się że otrzymam tak dobry produkt.

Według mnie drzwi szklane są bardzo ciekawym rozwiązaniem, które pozwala nam poczuć się nawet trochę luksusowo. W związku z tym zdecydowałam się na zakup do mojego salonu odnowy biologicznej drzwi przesuwnych wykonanych ze szkła. Muszę przyznać, że jestem zachwycona, gdyż produkt spełnia naprawdę najwyższe standardy.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom