Rezerwacja i wynajęcie pokoi w Zakopanem

Wakacje w tym roku zapowiadały się wyśmienicie. Moi przyjaciele od wielu miesięcy planowali nasz wspólny urlop we wspaniałych, polskich górach. Również i ja cieszyłam się, gdy dowiedziałam się, w jakim miejscu przyjdzie nam spędzić tych kilka wakacyjnych dni.

Wynajęcie wygodnego pokoju w Zakopanem

pokoje do wynajęcia zakopaneLato zapowiadało się wyjątkowo upalnie, lecz nie przeszkodziło to nam w planowaniu naszych wspaniałych, górskich wycieczek. Musieliśmy także zadbać o nocleg. Jeżeli chodzi o pokoje do wynajęcia Zakopane miało dużo do zaproponowania. Szybko udało nam się znaleźć bardzo fajne miejsce noclegowe i z miejsca zarezerwowaliśmy pobyt. Po przybyciu na miejsce ujrzeliśmy duży dom wybudowany w stylu góralskim, który był zlokalizowany niedaleko od centrum miasta. Nasze pokoje również były urządzone w góralskim stylu, były schludne, przestronne i przede wszystkim komfortowe dla całej naszej paczki. Pościel na łóżkach pięknie pachniała, w pokojach znajdowały się także duże i płaskie telewizory oraz dostęp do Internetu bezprzewodowego. Ponadto, mieliśmy także dostęp do dużej łazienki, w której znajdował się funkcjonalny prysznic wraz z całym niezbędnym wyposażeniem. W wynajętych pokojach znajdowała się również klimatyzacja, która bardzo nam ułatwiła funkcjonowanie podczas upałów, a widok z okien na góry zapierał dech w piersiach. W domku, w którym przebywaliśmy mieliśmy również do dyspozycji dużą kuchnię oraz parking i sprzęt do grillowania, z którego chętnie korzystaliśmy. Urlop spędziliśmy w otoczeniu wspaniałych, polskich gór, a wieczory spędzaliśmy w naszych wynajętych pokojach relaksując się i korzystając z komfortowych łóżek.

Urlop w górach okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wspólnie z moimi przyjaciółmi spędziłam miło czas, rozkoszując się górskimi widokami oraz wspaniałymi warunkami noclegowymi. Cały nasz pobyt był bardzo udany, a my cieszyliśmy się ze wspaniałej pogody oraz przygód na górskich szlakach.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Turystyka