Rozkładane meble do salonu

Urządzając mieszkanie, często zapominamy o meblach, które później będą pełniły w naszym domu znaczącą funkcję. Są to między innymi stoliki kawowe, które przydają się na wypadek niezapowiedzianych odwiedzin, lecz także podczas codziennych czynności. 

Rozkładane stoliki kawowe 

stolik kawowy rozkładanyNiemal każdy sklep meblowy ma w swojej ofercie stolik kawowy, jest on nieodłącznym elementem salonu. Stolik kawowy rozkładany jest bardzo funkcjonalny. W złożonej formie nie zajmuje dużo miejsca i sprawdzi się jako mebel do codziennego użytku. Możliwość rozłożenia stolika pozwala użyć go podczas imprezy okolicznościowej, kiedy potrzebujemy nieco więcej miejsca. Stoliki znajdują się w naprawdę wielu rozmiarach, ale także kolorach. Najpopularniejsze wybarwienia to olcha, wenge lub buk, jednak znajdziemy również stoliki w kolorze czerni czy bieli. Istnieją również wersje szklane, których rozkładanie nie jest wcale takie trudne! Solidne stoliki wykonane są płyty MDF, która odporna jest na wszelkie uszkodzenia i czyni nasz mebel wyjątkowo trwałym. Stoliki pasują do każdego pomieszczenia, zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego. Większość producentów zapewnia długoletnią gwarancję, a na wypadek uszkodzenia mebla – jego wymianę. Stoliki znajdziemy w wersjach do samodzielnego montażu lub gotowe, które mogą trafić prosto do naszego salonu. Ten mebel będzie świetnym towarzyszem przy porannej kawie czy wieczornym czytaniu książki lub oglądaniu telewizji. System rozkładania pozwala nam w krótkim czasie wygospodarować dodatkową przestrzeń. 

Każdy mebel pełni swoją określoną funkcję. Stoliki kawowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ są bardzo praktyczne, a jednocześnie zajmują tak mało miejsca, że z powodzeniem zmieszczą się w każdym pomieszczeniu. Warto o nim pamiętać, urządzając swoje mieszkanie.