Siostra drukuje pracę licencjacką w Warszawie

 

Moja siostra potrzebuje pilnie wydrukować swoją pracę licencjacką. Siostra jest na ostatnim roku i przygotowała piękną pracę. Miałam możliwość żeby ją przeczytać dlatego mogę potwierdzić, że praca jest napisana bardzo porządnie. Profesor na pewno będzie bardzo zadowolony z pracy mojej siostry.

Siostra szuka drukarni w Warszawie

drukarnia 24h w WarszawieSiostra ostateczną wersję pracy ma zanieść profesorowi do końca przyszłego tygodnia. Praca musi być wydrukowana i zapakowana w specjalną teczkę. Siostra nie może wydrukować pracy licencjackiej u siebie w domu bo skończył jej się tusz w drukarce. Niestety siostra nie sprawdziła tego wcześniej i kiedy chciała wydrukować pracę to niestety się o tym dowiedziała. Jej znajomi nie maja drukarki więc  niestety nie poratują jej w tym. Po9wiedziałam, ze u nas na osiedlu otworzyli drukarnie, która jest otwarta całą dobę. W Warszawie takie godziny pracy są bardzo popularne jeśli chodzi o drukarnie. Drukarnia 24h w Warszawie nie była wcześniej jednak dostępna na naszym osiedlu i siostra całkowicie o tym nie wiedziała. Postanowiłam podjechać z nią żeby wydrukować pracę licencjacką. Siostra ma nadzieję, że się uda bo jutro tylko może zanieść pracę na uczelnię. Po południu wyjeżdża na praktyki do Poznania i niestety nie będzie miała takiej możliwości. Tuszu jutro nie zdąży kupić. Jak się okazało na miejscu drukarnia 24h w Warszawie jest bardzo ładnie urządzona. Rzeczywiście można podjechać do nich o każdej porze i wydrukować sobie na spokojnie potrzebne dokumenty.

Wydruk dokumentów kosztuje tyle samo co w ciągu dnia. Uważam, że ktoś miał bardzo dobry pomysł na biznes. Drukarnia na pewno cieszy się sporym zainteresowaniem i ma bardzo wielu klientów. Siostra zaniosła swoją pracę licencjacką na uczelnię i profesor będzie mógł na spokojnie się z nią zapoznać.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Reklama