Sklep internetowy i trwałe gniazdo rj45

gniazdo rj45

Odpowiednie zatowarowanie każdego sklepu, nawet internetowego to podstawa podstawy. Nie można sobie pozwolić, aby klient czekał tygodnie na swoje gniazdo rj45, czy przedłużacz, czy nową kartę sieciową.

Gniazdo rj45 mimo, że trwałe to nie wysyłajmy w kopercie

gniazdo rj45Jeżeli jednak czegoś nie posiadamy aktualnie w magazynie, na przykład takie koryto kablowe, które jest ciężko czasem dostępne, to powinniśmy umieścić informację na stronie, a nie łudzić klienta obietnicami bez pokrycia. Pamiętajcie, że zły klient przysporzy więcej negatywnych opinii, niż dobry najlepszych. Tak samo musi się dobrze układać współpraca z firmą kurierską, ponieważ informacja w komentarzach na stronie, że przełącznica światłowodowa przyjechała połamana, nie jest dobrą reklamą sklepu, nawet jeżeli będziemy się gęsto tłumaczyć, to słowo już padło. Precyzja w realizacji zamówień to też jest fundament, bo jeżeli klient zamawia kabel skrętka i to w długości pięciu metrów, to mu nie wysyłamy kabla od długości czterech i pół metra. Ludzie musicie się opamiętać. Opisy produktów na stronie muszą być rzetelne, jeżeli koryto kablowe jest aluminiowe, czy z pcv to piszecie to w opisie, a klient nie dostaje niespodzianki. Urządzenia delikatnej konstrukcji pakujemy nawet w wiele warstw folii, do takich sprzętów zalicza się przełącznica światłowodowa, żarówka do projektora, czy ekran ips do tabletu. Nie ważne też, że na przykład jest trwałe gniazdo rj45, to nie znaczy, że mamy je wysyłać w kopercie na listy. Dbajmy o szczegóły o dokładność, o precyzje, po prostu dbajmy o klienta. Kabel skrętka dla kupującego jest tak samo ważny jak pieluchy dla dziecka, czy nowe wydanie magazynu o komputerach. Nie deprecjonujmy nawet mniej inteligentnych klientów.

Nawet jak negocjuje się o koryto kablowe, które u konkurencji kosztuje o złotówkę mniej, spuśćmy mu z marży chociaż ze dwa, niech czuje się wyróżniony. Klient nasz pan, nawet jak łeb ma pusty jak gniazdo rj45, jak hotel w Czarnobylu. Dbajcie o nich, a oni zadbają o was, przyprowadzając rodziny. Powodzenia i do napisania wam!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Handel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.