Słodkości ukryte w firmowych krówkach

Nasza firma mieściła się w centrum dużego miasta w północnej Polsce. Zajmowaliśmy się szeroko pojęta sprzedażą, a nasz dział marketingowy często wymyślał bardzo oryginalne pomysły na to, aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni.

Pyszne mleczne nadzieje w krówkach firmowych

krówki firmoweMieliśmy wiele technik marketingowych, które z powodzeniem radziły sobie w naszej firmie, a my dzięki temu osiągaliśmy jeszcze lepsze wyniki. Ostatnio, ciekawym pomysłem okazały się krówki firmowe, które zamówiliśmy w Internecie. Te słodkie przekąski były opakowane w logo naszej firmy, a my zamówiliśmy sporą ilość cukierków. Krówki pełniły funkcję dekoracyjną, były bardzo ciekawą i smaczną przekąską i spełniały także funkcje reklamowe. Klienci, którzy nas odwiedzali, mieli możliwość skosztowania tych tradycyjnych cukierków we wszystkich miejscach naszej firmy, a dodatkowym bonusem była możliwość ich zabrania ze sobą. Podczas różnego rodzaju eventów oraz imprez integracyjnych, pakowaliśmy słodkie przekąski z logo naszej firmy do zestawów prezentowych, zarówno dla naszych pracowników, jak i przyszłych kontrahentów. Taka forma reklamy, stała się bardzo popularna, ponieważ kojarzyła się z przyjemnym smakiem z dzieciństwa, a papierek, który był specjalnie spersonalizowany pod naszą firmę, świetnie kojarzył się z zapamiętanym smakiem. Krówki firmowe były również stałym elementem naszych zestawów świątecznych, a klienci wręcz oczekiwali nadejścia paczki z gadżetami, wśród których musiały znaleźć się te wspaniałe, słodkie przekąski. Także pracownicy chętnie sięgali po cukierki, a dział zamówień często kontaktował się z producentami cukierków, aby domówić kolejne porcje.

Nasza firma znalazła ciekawy i interesujący sposób na reklamę, który wkrótce stał się bardzo popularny. Dzięki temu, że znaleźliśmy sklep, który oferował nam kupno ciekawych i słodkich gadżetów, mogliśmy realizować nasz plan marketingowy w oryginalny sposób.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Reklama