Strój biznesowy dla mężczyzny

Jeśli zaczynasz robić swój biznes to musisz dobrze wyglądać. Prawda stara jak świat i dotyczy nie tylko biznesu, ale także wszystkich dziedzin życia. Tym niemniej, żeby odnaleźć się w interesach, trzeba dobrze wyglądać i basta. Jako nastolatek nie zaprzątałem sobie tym głowy, ale obecnie jest to dla mnie kluczowe.

Garnitur i koszula

biznesowe koszule męskieKiedy szedłem na pierwsze spotkanie z klientem założyłem szorty i podkoszulek. Uznałem, że skoro jest gorąco to jest najlepszy sposób ubioru. Srodze się na tym przejechałem, ponieważ mój partner w rozmowach był bardzo dobrze skrojonym garniturze. Od tego czasu i ja chodzę w garniturze chociaż nie zakładam krawata. Wyszedłszy z opisane wyżej spotkania szybko pobiegłem do krawca i zamówiłem jednorzędowy granatowy garnitur. Aby dopełnić ten wspaniały strój, wszedłem jeszcze do sklepu mającego w asortymencie biznesowe koszule męskie. Wspaniały wybór koszul, aż mnie olśnił. Były tam wszystkie możliwe kolory i kroje. Dla mnie, miła sprzedawczyni wybrała dopasowaną koszulę z haftkami i perłowymi guzikami. Była oczywiście w kolorze białym, ponieważ ten kolor najlepiej sprawdza się interesach. Następne spotkanie biznesowe na które poszedłem wypadło zupełnie inaczej niż poprzednie, mój klient był olśniony moja białą koszulą i nawet pytał gdzie ją kupiłem. Od tej pory zawsze tak się ubieram. Jest to mój chleb powszedni, dzięki niemu mam bardzo wysokie wyniki sprzedaży. 

Każdemu kto chce zabłysnąć w jakimś towarzystwie polecam sprawienie sobie garnituru. Jego nieodzownym elementem jest koszula. Można wybrać sobie dowolny krój i fason. Gwarantuje, że dobrze dobrany garnitur i jego elementy sprawią, że będziecie się czuli jak ryby w wodzie. Nawet jeśli traficie do towarzystwa z wyższych sfer królewskich.  

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda