Udało mi się osiągnąć dobre wyniki w sprzedaży

Jestem przedstawicielem handlowym od trzech lat. Moja firma bardzo dobrze się rozwija. Pomimo sporej konkurencji w naszym regionie firma, w której pracuje osiąga najlepsze wyniki i jest chętnie wybierana przez nowych i stałych klientów. Mam sporo pracy i udaje mi się zawsze wykonać plan, który jest ustalany przez mojego przełożonego.

Sprzedaję wyposażenie myjni samochodowej

myjnie samochodowe wyposażenieBranża, w której pracuję jest ściśle związana z branża samochodowa. Moja firma produkuje najlepsze myjnie samochodowe, które są chętnie wybierane przez stacje benzynowe. Często w ostatnim czasie współpracuję także z klientami indywidualnymi, którzy decydują się na otwieranie punktów, w których można skorzystać z myjni samochodowej. Klienci w czasach sporej konkurencji wybierają myjnie samochodowe, które gwarantują wysoką jakość. Myjnie samochodowe wyposażenie to bardzo dobra branża, która stale się rozwija. Nie mam problemów żeby sprzedawać towary firmowe. Są one bardzo dobrej jakości z czego moi klienci zdają sobie sprawę. Ostatnio zostałem oddelegowany na nowy teren. Szef ma do mnie zaufanie i wiedział, że na pewno sobie poradzę. delegacja trwała około miesiąca. w Tym czasie nie przyjeżdżałem do domu więc moje dzieciaki bardzo za mną tęskniły. Teren, który obsługiwałem zrobił na mnie ogromne wrażenie. Klienci, z którymi współpracowałem byli bardzo świadomi i udało mi się nawiązać sporo nowych kontaktów biznesowych, które na pewno będą przydatne dla mnie w późniejszym czasie.

Wyposażenie do myjni samochodowych, które im oferowałem zostało zaakceptowane i chętnie przez nich zamawiane. Cieszę się, że udało mi się osiągnąć tak duży sukces. Dzięki temu dostałem spory awans i będę mógł zrewanżować się dzieciom i żonie i zabrać ich na dwutygodniowy urlop w jakieś ciepłe kraje.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi