Udało mi się sprzedać wiele domów

Często zastanawiałam się nad założeniem własnej działalności, ale jakoś brakowało mi odwagi. Nie byłam pewna czy sobie poradzę. Ostatecznie jednak uznałam, że czas wziąć się w garść i zrobić coś ze swoim życiem. Postanowiłam otworzyć biuro nieruchomości.

Biuro nieruchomości sprzedające domy 

domy na sprzedaż w RzeszowieNa początek zdobyłam licencję, ponieważ bez takich uprawnień nic nie byłabym w stanie zrobić. Później zaczęłam ubiegać się w urzędzie pracy o dofinansowanie, ponieważ byłam świadomość, że przysługiwała mi taka możliwość. Na sprzedaży nieruchomości znałam się świetnie i to było idealne dla mnie zajęcie. Liczne były domy na sprzedaż w Rzeszowie i wiedziałam, że biuro będzie przynosiło zyski. Jak już otworzyłam własne biuro nieruchomości i zabrałam się za pozyskiwanie klientów. Na początek oferowałam atrakcyjne stawki co przyciągnęło uwagę wielu osób, które chciały swoje domy sprzedać. W ofercie posiadałam kilkanaście domów na sprzedaż oraz mieszkania czy grunty. Na mojej stronie internetowej dostępne były wszystkie oferty i klienci do mnie dzwonili. W ciągu trzech miesięcy udało mi się sprzedać dwa duże domy i zarobiłam na tych transakcjach całkiem sporą prowizję. To nakłoniło mnie do intensywniejszej pracy. Klienci zaczęli mi ufać i szybko zyskałam dobre opinie w mieście. Od czasu jak otworzyłam biuro nieruchomości udało mi się sprzedać wiele domów i najważniejsze było, że każda ze stron zawsze była zadowolona z moich usług. Odniosłam sukces w tej branży co mnie dość cieszyło.

Po kilku latach sama kupiłam sobie dom, ponieważ zarabiałam świetne pieniądze i było mnie stać. Oczywiście wzięłam niewielki kredyt, ponieważ w ten sposób było o wiele łatwiej. W nowym domu miałam dużo więcej miejsca i mogłam tam również pracować co mi odpowiadało.