Wysyłam kadrę zarządzającą na szkolenia z komunikacji

Otworzyłem firmę call center. Zatrudniam same młode osoby, którym chcę dać szansę na zdobycie doświadczenia. Wiem, że jest to dobra inwestycja, która na pewno w przyszłości zaowocuje samymi sukcesami, na które jestem nastawiony.

Szkolenia z komunikacji przyniosły ogromne efekty

szkolenia z komunikacjiStworzyłem kilka grup sprzedażowych, które samodzielnie wdrożyłem w zasady pracy. Swego czasu byłem jednym z najlepszych telemarketerów i na sprzedaży znam się doskonale. Zainwestowałem również w kadrę zarządzającą. Każdy zespół musi posiadać koordynatora, ażeby mógł prawidłowo funkcjonować. Moi koordynatorzy nie mają żadnego doświadczenia dlatego zdecydowałem, że wyślę ich na szkolenia z komunikacji, które we właściwy sposób przygotują ich do pracy na swoich stanowiskach. Skontaktowałem się z firmą, która prowadziła szkolenia dla mojego pracodawcy, gdzie byłem telemarketerem. Znam tych trenerów i wiem, że są świetnie doświadczonymi specjalistami, którzy na pewno pomogą mi stworzyć doskonały zespół ludzi. Ugadaliśmy się bez problemów i wysłałem wszystkich koordynatorów na szkolenia z komunikacji, które odbywały się w weekend. Trzy dni wystarczą, ażeby przygotować osobę do samodzielnej pracy. Wiem dobrze, że koordynator musi mieć dobre relacje z całym zespołem a komunikacja stanowi tutaj nieodłączny element dobrej współpracy. Po szkoleniu wszyscy moi koordynatorzy otrzymali certyfikaty i mogli swobodnie zająć swoje stanowiska. Oczywiście będę na początku kontrolował całą sytuację na salach sprzedażowych i się przyglądał.

Dzięki szkoleniom posiadam teraz najlepszą kadrę zarządzającą. Moi pracownicy są świetnie przygotowani a komunikacja w całej firmie działa bezbłędnie. W takich warunkach wszystkim pracuje się bardzo dobrze a to jest najważniejsze.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Edukacja