Zajęcia gry w tenisa dla każdego

Ostatnio stwierdziłam, że muszę zmienić coś w swoim życiu. Prowadziłam bardzo przewidywalny i nie do końca zdrowy tryb życia. Gdy tylko wracałam do domu po pracy to jadłam niezbyt zdrowe posiłki a także siedziałam głownie na kanapie i oglądałam telewizję.

Nauka gry w tenisa amatorów

tenis dla każdego w WarszawieDługo spałam a i tak byłam ciągle niewyspana. Zdecydowałam się coś zmienić. A do tego na pewno potrzebny był mi ruch, którego nie miałam. Nie lubiłam jednak biegać ani jeździć na rowerze. Musiałam znaleźć coś co będzie sprawiało mi przyjemność. W innym wypadku pewnie znów zaraz bym wróciła do starych nawyków. I tak wpadłam na pomysł, że może zaczęłabym grać w tenisa. W końcu gdy byłam małą dziewczynką to długo marzyłam o czymś takim. Jenak nie wiedziałam czy w moim wieku jest to jeszcze możliwe. Jednak postanowiłam poszukać w internecie informacji na ten temat. I jedna szkoła miała w swojej ofercie tenis dla każdego w Warszawie i to do tego w dobrej cenie. Bardzo się ucieszyłam gdy to przeczytałam. Od razu następnego dnia pojechałam tam po pracy żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Okazało się, że są zajęcia dla amatorów w różnym wieku. Koszt takich zajęć też nie jest wysoki. Postanowiłam się więc zapisać. I już następnego dnia po pracy poszłam grać w tenisa. Trochę bałam się tego, że sobie nie poradzę. Jednak okazało się, że jest to przede wszystkim świetna zabawa, przy której trzeba się sporo ruszać. A o to mi właśnie chodziło.

Na tych zajęciach poznałam też wiele podobnych osób do mnie. Po jakimś czasie zaczęłam chodzić trzy razy w tygodniu. A nie jak wcześniej dwa. Zajęcia te były dla mnie tak atrakcyjne, że chciałam poświęcać im coraz więcej czasu. Żałuję tylko tego, że zaczęłam przygodę z tenisem tak późno. A i dzięki tym zajęciom sporo schudłam.