Zalety worko-plecaków

Plecaki worki stały się ostatnio bardzo modne. Noszą je już nie tylko dzieci i młodzież, lecz coraz częściej dorośli. Mogą być modnym dodatkiem uzupełniającym całą stylizację, a na dodatek bardzo praktycznym. Plecaki te bowiem mogą być bardzo wytrzymałe, jeśli tylko użyje się mocnych materiałów. Dlatego bardzo często szelki/ramiączka plecaka, wykonane są z solidnego bawełnianego sznurka.

Grube bawełniane sznurki jako szelki

sznurek bawełniany grubyWorko-plecaki na bawełnianych grubych sznurkach to hit ostatnich lat. Są niezwykle praktyczne. Pomieszczą wiele, nie zajmując przy tym wiele miejsca. Dlatego warto zabrać ze sobą taki plecak na wycieczkę. Łatwo go schowamy, gdy nie będzie potrzebny, a przywieziemy w nim całą masę pamiątek, bo jest bardzo pakowny. Najczęściej wykonuje się je z wodoodpornych materiałów, dzięki czemu są idealne na każdą pogodę. W przypadku szelek, najchętniej wybieranym materiałem jest sznurek bawełniany gruby. Jest on niezwykle wytrzymały, dzięki czemu w plecaku możemy nosić naprawdę ciężkie rzeczy, o ile materiał, z którego wykonany jest sam worek jest mocny. Bawełniany sznurek jest naturalny, co spotyka się z uznaniem miłośników podejścia eko. A przy tym niezwykle trwały i posłuży wiele lat. Dzięki temu, że sznurek jest gruby, nie wżyna się w skórę, a z racji swojego naturalnego pochodzenia, jest dla niej przyjazny (zero odparzeń, otarć). Grube sznurki bawełniane znajdziemy ponadto w wielu kolorach więc bez problemu dopasujemy go do wybranego materiału.

Do czego jeszcze można wykorzystać grube bawełniane sznurki? Sprawdzą się do zawieszania półek, jeśli nie odpowiada nam kolor jutowego sznura i szukamy czegoś innego. Przydadzą się nie tylko do tego modelu plecaka, ale również przeróżnych toreb i torebek. Wszędzie tam, gdzie będziemy potrzebować sznurka o mocnym splocie, wytrzymałego i odpornego sprawdzi się sznurek bawełniany występujący w wielu grubościach.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi