Żaluzje i dekoracja do pokoju dziecięcego

żaluzje

Pokój dziecięcy rządzi się swoimi prawami i tam cały wystrój wnętrza będzie zapewne zupełnie inny, niż reszta domu. Nasze maluchy lubią jak jest kolorowo, wesoło, a niekoniecznie wszystko musi do siebie pasować, być praktyczne czy też eleganckie.

Czy żaluzje się sprawdzą?

żaluzjeLiczy się to, ze im się dane elementy bardzo podobają im się. Ostatnio kiedy sama musiałam taki pokój dziecięcy urządzać wraz ze swoją córką, więc wiem, ze nie było to łatwe. Meble jeszcze dało się łatwo dopasować, kolor ścian też wybrała, delikatny odcień fioletu. Jej białe mebelki idealnie do tego pasowały. Jednak pozostały nam jeszcze rolety materiałowe oraz dywan. Ja wolałam, żeby miały one podobny kolory, albo jakiś uniwersalnym jak biały czy szary. Do tego jeszcze jak najmniej grafiki, która może się z nudzić. Wolałam wybrać jakieś rolety dzień noc, czy podobne rozwiązanie, a do tego jakąś gładką wykładziną dywanową. Córka jednak chciała mieć kolorowe roletki ze sklepu w Bydgoszczy, a na podłodze puchowy dywan. Udało mi się po długich rozmowach ustalić kompromis. Żaluzje z Bydgoszczy nie przeszły, więc wybraliśmy takie rolety materiałowe z kolorze fioletu z misiem na dole. Natomiast jeśli chodzi o dywan to stanęło na tym, ze będą tam same panele podłogowe, natomiast koło łóżka pojawi się mały puchowy dywanik. Dzięki temu wszyscy będą przynajmniej trochę zadowoleni z tych decyzji.

Ja się cieszę, ze rolety materiałowe pasują do wystroju wnętrza i nie były takie drogie, a podłogi będzie się dobrze zmywało, i jedynie ten dywanik puchowy będzie stanowił problem. Mam jednak nadzieję, że nie będzie to aż tak kłopotliwe i dam sobie z tym radę.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.