Zapisy na kurs angielskiego

Właśnie dostałem maila od mojego pracodawcy, że jest pomysł, aby zacząć organizować cotygodniowe kursy języka angielskiego, co na pewno przełoży się na to, że będziemy znacznie sprawniej komunikować się z innymi pracownikami oraz naszymi klientami, którzy często byli z zagranicy i pracownicy nie mogli się dogadać tak, jakby chcieli. Ze swojej strony – bardzo dobra decyzja.

Efektywność kursów języka angielskiego

angielski dla firmKursy języka angielskiego są bardzo dobrą inwestycją. Szczerze mówiąc parę dni przed tą wiadomością, którą dostałem o zorganizowanym kursie sam chciałem sprawdzić ofertę firm szkoleniowych, które zajmowały się na rynku przeprowadzaniem takich kursów dla różnych klientów. Teraz jednak, jak angielski dla firm będzie dla mnie praktycznie za darmo postanowiłem od razu zgłosić swoje zainteresowanie. Powiedziałem też kolegom z pracy nie mającym dostępu do poczty elektronicznej, że jest taka i taka opcja i że na pewno warto jest się nią zainteresować, jeśli tylko chcecie zapisać się na kurs, który będzie dawał wam naprawdę dużo. Z czasem, przechodząc taki kurs angielskiego dla firm na pewno będzie znacznie łatwiej dogadać się z obcokrajowcami. Szef powiedział też, że dla wszystkich osób, które przejdą taki kurs i zdadzą jeszcze specjalny certyfikat, gwarantuje podwyżki. Może nie za duże, ale na tyle ciekawe, że warto tym bardziej zapisać się na kurs języka angielskiego, zwłaszcza, że pracodawca za niego płaci, na pewno nie małe pieniądze.

Angielski dla firm mi się bardzo podobał. Pracownik, który odpowiedzialny był za nasze szkolenie widać było, że posiada spore doświadczenie i już wiele takich szkoleń na swoim koncie. Postanowiłem angielski dla firm traktować bardzo poważnie i sam jeszcze w domu dokształcałem się i uczyłem słówek.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Edukacja