Zmiana wizerunku dzięki korekcie nosa

Moja koleżanka z klasy podstawowej, czyli od kiedy ją znam miała bardzo wydatny nos. Był on niestety powodem do wielu wyzwisk. Koleżanka wstydziła się bardzo tego jaki on jest. Gdy już chodziłyśmy do liceum to starała się go jakoś ukrywać.

Operacja plastyczna nosa u koleżanki

korekta grzbietu nosa KatowiceNosiła fryzurę, która w jakiś sposób go zasłaniała a także stosowała różne triki makijażowe. Jednak i tak prawdę mówiąc zabiegi te nie miały zbyt dużego efektu. Był to jej największy kompleks. I w sumie to chyba postrzegała siebie cały czas przez pryzmat tego nosa. Rodzice koleżanki jednak zrobili jej wspaniały prezent. Gdy zdała maturę i dostała się na studia postanowili zapłacić za jej operację plastyczną nosa. Nie chcieli żeby całe życie się tak tym przejmowała. Miała to być korekta grzbietu nosa Katowice, czyli tam gdzie robi się takich zabiegów bardzo dużo. Pamiętam, że koleżanka była bardzo podekscytowana tym, że zmieni w końcu się jej wygląd. Lekarz na konsultacjach pokazał jej mniej więcej jak będzie wyglądała potem. I już nie mogła się tego doczekać. Ja zobaczyłam koleżankę kilka tygodnie po operacji. Przez ten czas rozmawiałyśmy tylko przez telefon. Mówiła mi na początku, że nos jest jeszcze opuchnięty ale do czasu gdy wyjedzie na studia powinno wszystko wyglądać dobrze. Gdy zobaczyłam koleżankę zobaczyłam przed sobą całkiem inną osobę. Była to piękna dziewczyna a do tego bardzo pewna siebie i dumna z tego jak wygląda. Miała spięte włosy czego nie robiła nigdy wcześniej.

Jej nos wyglądał bardzo dobrze. Nie widać jest żadnej ingerencji chirurgicznej. Wygląda on bardzo naturalnie. Koleżanka powiedziała mi, ze to miejsce gdzie była operowana jest bardzo dobre. A lekarz najlepszy. Efekty przeszły jej wszelkie oczekiwania co do tego jak może wyglądać.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda