Bezpieczne i przytulne łóżeczko z ochraniaczem

 

Mówi się, że najwięcej wypadków zdarza się w domu. Nie chce wnikać ile w tym powiedzeniu jest prawdy. Wystarczy mi tylko to, że ja chcę zrobić wszystko, by moje dziecko było bezpieczne i szczęśliwe w naszym wspólnym domu. Niektórzy powiedzą, że to łatwe zadanie – w końcu moja córeczka jest jeszcze niemowlęciem. Ja jednak powiem, że właśnie dlatego to bardzo trudne zadanie. W końcu niemowlę jest zdane w zupełności na pomoc i wsparcie dorosłych.

Dziecko szczęśliwe i bezpieczne w łóżeczku

miękki ochraniacz do łóżeczka minkyNiemowlak naprawdę wiele czasu spędza w łóżeczku. I nie ma w tym nic dziwnego, w końcu takie niemowlę dużo czasu spędza na śnie. No i nie umie jeszcze za bardzo przyjmować innej pozycji niż ta leżąca. Ale łóżeczko dla dziecka to nie tylko miejsce do spania. To też miejsce, w którym się chociażby bawi. Dlatego trzeba zrobić wszystko, by było to miejsce maksymalnie wręcz bezpieczne. A to wszystko jest możliwe. Sama na początku bałam się i zastanawiałam – co zrobić, by moje dziecko czuło się w swoim łóżeczku jak najlepiej. I tutaj pomogła mi moja nieoceniona i jak zwykle niezawodna teściowa, która przyniosła nam w prezencie miękki ochraniacz do łóżeczka minky. I to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Sama nie wiedziałam nawet, że coś takiego można kupić, przyznaję się szczerze. Jakoś nigdy nie pociągały mnie zakupy. Na szczęście teściowa czuwała. Ochraniacz spełnia w pełni swoją funkcję, a w dodatku jest śliczny i naprawdę cieszy wzrok.

Prezent w postaci ochraniacza do łóżeczka był naprawdę trafionym prezentem. Do tej pory jestem za niego szalenie wdzięczna teściowej. A moja córeczka? Cóż, ona też zdaje się bardzo doceniać ten prezent. A ja się już tak o nią nie boję, gdy leży sobie w łóżeczku. Czy można wyobrazić sobie lepszą sytuację w takich warunkach?

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi