Białe żarówki led

Posiadając w domu męża elektryka można spotkać się naprawdę z różnymi pomysłami. Ostatnim z nich była całkowita zmiana oświetlenia w naszym mieszkaniu. Lubiłam zmiany, dlatego też przestałam na wszystkie możliwości oraz opcje, które mąż mi zaproponował.

Pomysł na oświetlenie led

żarówka led e27 10w

Żarówka led przez niego wybrana była naprawdę bardzo ładna i dawała światło takie, przy którym zarówno będę mogła czytać, ale także gotować. Postanowił wykorzystać wszystkie takie same żarówki w całym mieszkaniu niezależnie od pomieszczenia, aby stworzyć spójny wygląd całego mieszkania. Miał naprawdę wiele pomysłów na zaprojektowanie domu od nowa, jeśli chodzi o oświetlenie, dlatego tylko patrzyłam, jak codziennie coś się zmienia. Ostatnio nawet przyszedł do sklepu z żarówką led, która działała na pilota. Pokazał mi nawet, jak to działa. Podłączył żarówkę do pierwszej z brzegu lampki w naszym mieszkaniu i trzymając w ręce pilota, zmieniał kolor. Pokazał mi najpierw kolor czerwony mówiąc, że bardzo łatwo będzie można zmienić nastrój w danej chwili, w danym pomieszczeniu, jak widać żarówka led e27 10w jest bardzo elastyczna. To mnie zdecydowanie przekonało, gdyż lubiłam takie zmiany, które można dokonać całkowicie bez wysiłku. Mój mąż przez ostatnie kilka dni więc chodził i zachwalał żarówki led RGB, które to kosztują praktycznie tyle samo, co normalne żarówki, a dają naprawdę o wiele więcej możliwości na dekorowanie własnego mieszkania światłem.

Zapytałam go, co będzie kolejne, jeśli chodzi o oświetlenie naszego mieszkania. Codziennie miał inne pomysły, dlatego już dziwiłam się, gdy przyniósł żarówki halogenowe, które chciał umieścić w kuchni, gdyż światło jakie dają jest o wiele bardziej intensywne i na pewno przebywanie w tym pomieszczeniu i gotowanie będzie o wiele bardziej przyjemne i efektywne.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom