Czy paznokcie hybrydowe zastąpią zwykłe lakiery?

Paznokcie hybrydowe zyskały w ostatnim czasie dużą popularność. Jest to zrozumiałe, ze względu na ich zalety. Prawidłowo wykonane utrzymują się na paznokciach do kilku tygodni. Dają ładny efekt, ponieważ barwa jest bardziej intensywna. Są mniej podatne na złamania, czy odpryski. 

Lakier hybrydowy, jako metoda stylizacji

zestaw do paznokci hybrydowych z lampą UVPaznokcie hybrydowe łączą ze sobą dwie różne metody stylizacji, pierwsza to lakier do paznokci, a druga żel do manicure, dlatego dają dobry efekt. Za ich najgorszą wadę uważa się brak możliwości przedłużenia paznokcia. Jeszcze parę lat temu paznokcie hybrydowe wykonywały tylko pojedyncze renomowane salony kosmetyczne. Szybko jednak zyskały popularność i można je wykonać już praktycznie we wszystkich salonach kosmetycznych, a także jest coraz więcej amatorek, które zajmują się stylizacją paznokci. Rynek oferują dużą dostępność lakierów hybrydowych, a ceny zestawów do ich wykonania są bardzo rozsądne. Dodatkowo uzdolnione stylistyki przyjmują sporą ilość klientek z polecenia, więc koszty szybko się zwracają. Zestaw do paznokci hybrydowych z lampą UV to podstawa do pracy. W jego skład poza lampą UV wchodzi pilnik, kostka, odtłuszczacz, primer, baza i wybrany lakiery hybrydowy i oliwa do skórek. Te droższe wydatki jak lampa UV to pojedynczy wydatek, natomiast lakiery i bazy do hybryd trzeba regularnie uzupełniać, ale nie są to duże koszty. Ceny lakieru do hybrydy powoli zrównują się z ceną zwykłych lakierów dobrych firm kosmetycznych, a uzyskany efekt jest trwalszy.

Warto zainwestować w taki zestaw do paznokci, szczególnie jeśli marzymy o pięknych zadbanych paznokciach, bez potrzeby codziennego malowania ich od nowa. Wykonanie takich paznokci jest raczej proste, po kilka próbach nie powinno sprawiać kłopotu. 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda