Doradzam klientom w wyborze kuchennych mebli

Moja siostra z mężem prowadzą rodzinną firmę. bardzo dobrze sobie radzą na rynku. Mają wiele zamówień i sporo zadowolonych klientów. Ja czasem pomagam im kiedy mają więcej zamówień. Szczególnie w okresie wakacyjnym jestem im potrzebna. Mi takie rozwiązanie pasuje bo jestem studentką.

Sprzedaję kuchnie klientom

kuchnie na wymiar kraków cenyMoja rola w sklepie jest prosta. Udzielam wszystkim zainteresowanym klientom dokładnych informacji odnośnie mebli, które można zamówić w naszej firmie. Wszystkie meble, które są przygotowywane przez męża mojej siostry są bardzo solidne. Wiesiek współpracuje z bardzo dobrymi dostawcami jeśli chodzi o materiały drewniane. Wszystkie szafki i blaty są solidne i odporne na wysoką i niską temperaturę jak i zabezpieczone przez zarysowaniami. Ja mam spore pojęcie o meblach. Doradzam klientom jeśli chodzi o kolorystykę i jakie meble warto zamontować w kuchni żeby była funkcjonalna. Kuchnie na wymiar kraków ceny są dosyć drogie ale wiele klientów decyduje się na takie rozwiązania. Jeśli kogoś nie stać na kuchnie na wymiar decyduje się na klasyczne rozwiązania, które także są dostępne w firmie. Ja nie narzucam nigdy nic klientom z którymi współpracuję. Najpierw dopytuję o wielkość kuchni i ich podejście do gotowania. Jeśli ktoś lubi gotować to doradzam duże blaty, na których na spokojnie będzie można wszystko pomieścić. Moja rodzina zawsze jest zadowolona z mojej pomocy. Mam podejście do klientów i zawsze mam wiele zamówień. Rodzina zachęca mnie do stałej współpracy ale ze względu an studia to jest jeszcze nie możliwe.

Cieszę się jednak, że ich firma z meblami tak dobrze się rozwija. Kuchnie są bardzo ważnym pomieszczeniem w domach i mieszkaniach. Ja uwielbiam gotować i moje meble kuchenne zostały wykonane przez szwagra. Wszystko zostało bardzo dokładnie przemyślane i kuchnia prezentuje się idealnie.