Drukarnia w czasie wyborów

Za każdym razem gdy tylko zaczyna się czas wyborów wiem, że na pewno będzie dużo pracy. Oczywiście nikt z tego powodu nie narzeka. W końcu czym więcej drukarnia ma zleceń tym wyższych premii mogą spodziewać się pracownicy.

Zlecenia drukarskie w wybory

drukarnia

Jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, w której zyski firmy przekładają się bezpośrednio na zyski wszystkich pracowników. Nie w każdej firmie w Katowicach to tak działa. Często jest tak, że niezależnie od tego jak duże zyski ma firma, pracownicy dostają zawsze taką samą wypłatę. Na szczęście poligrafia rządzi się innymi zasadami. Tutaj jeśli obrót jest większy i pracownicy pracują ciężej, po prostu nie da się uniknąć podwyżek jeśli pracownicy na nie zasłużyli. Co prawda koszty naszych usług nie są drogie, ale przy dużej ilości zleceń nawet bindowanie potrafi przynieść spore dochody. Generalnie prowadzenie drukarni nigdy nie należało do zajęć mało zyskownych, a zwłaszcza w trakcie wyborów. Zawsze uruchamiamy wówczas ksero wielkoformatowe i czekamy na zamówienia. Każdy polityk rzuca się na nas jak wygłodniały wilk. W końcu oni wszyscy potrzebują plakatów i banerów a ilość drukarni w Katowicach jest przecież ograniczona. Myślałem nawet kiedyś nad tym, czy by nie prowadzić drukarni tylko w czasie wyborów, na resztę roku zaś zamykać, ale nie bardzo wiedziałem co bym w tym czasie robił. Drukarnia zawsze przynosiła jakieś dochody, dlatego nie było nigdy z tym problemu. Jedynie w czasie kryzysu firmy mniej się do nas zwracały o drukowanie ich ulotek i wizytówek, ale poza tym krótkim momentem praktycznie nie zdarzył mi się okres, by moja drukarnia przynosiła straty.

Być może było tak dlatego, że poligrafia od zawsze była moim konikiem i wiedziałem po prostu jak to robić. Dlatego odkąd tylko zacząłem pracę w drukarni wiedziałem, że na pewno się w tym odnajdę.

Wiele na temat usługi drukarskiej, a mianowicie drukowania ulotek można dowiedzieć się w – copyCABANA z Katowic, ulica Bankowa 10b

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *