Drukowanie na odległość

 

Ciężko dziś sobie wyobrazić świat bez Internetu. W dobie nieustannego zalewu informacji trudno ograniczyć się także tylko do telewizji stacjonarnej. Sieć jest już dostępna praktycznie wszędzie. W połączeniu z ogólnodostępnością telefonów komórkowych będących z nim niejako w symbiozie.

Druk na wyciągnięcie ręki

drukarnia onlineNowoczesny, szybki i przyjazny sposób by przenieść swoje projekty na papier… i nie tylko. Jak dotąd współpraca z drukarnią była dość czasochłonnym zajęciem. Rozpoczynając od wstępnych ustaleń, przez dostarczenie odpowiednich plików, sprawdzenie pierwszych wstępnych wydruków po odbiór i finalizację całego zlecenia. Dzięki opcji jaką niewątpliwie jest drukarnia online, udało się zrewolucjonizować procedurę współpracy z drukarnią a sam kontakt bezpośredni zminimalizować do niezbędnego minimum. Ale czym właściwie jest to całe drukowanie online? Jest to portal/strona Internetowa która pełni rolę pośrednika pomiędzy zamawiającym usługę druku a rzeczoną drukarnią. To nowoczesny i w pełni zautomatyzowany sklep Internetowy umożliwiający przeprowadzenie szybko i sprawnie zamówienia materiałów drukowanych. Jest dostępny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W kolejnych etapach bieżącego zamówienia można zapoznać się tu z postępami zlecenia, poznać wstępną wycenę całego przedsięwzięcia oraz być na bieżąco z informacjami o aktualnym statusie realizacji. O odbiór materiałów także nie trzeba się martwić. Dostarczone zostaną przez kuriera.

Niewątpliwie Internet jest nieocenioną usługą. Pozwala realizować wiele przedsięwzięć (do których należy także druk) bez konieczności ruszania się z przed ekranu monitora. W wielu przypadkach pozwala oszczędzić nie tylko czas ale też i pieniądze. Tak jak w tym przypadku drukarnia online pozwala zamówić niezliczoną ilość produktów drukowanych za pomocą kilku kliknięć.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Reklama