Gabinet stomatologiczny w pięknym Toruniu

Mieszkam w małej miejscowości oddalonej od większych miast. Jest tu cicho i spokojnie. Jak czegoś mi trzeba, to w moim miasteczku mam wszystko, co najważniejsze. Posiadamy i pizzerię i mały bar z daniami obiadowymi i kilka sklepów. Mamy też ośrodek zdrowia, w którym jest lekarz pierwszego kontaktu oraz dentyści.

Regularnie odwiedzam dentystę w Toruniu

toruński gabinet stomatologicznyJednak jakoś nie chodzę do ośrodka zdrowia. Od wielu lat chodzę do jednego dentysty w Toruniu i jestem bardzo zadowolona z usług. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym go zmienić, bo jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Ten toruński gabinet stomatologiczny jest dosyć daleko ode mnie, ale nie przeszkadza mi to. Wolę dojechać i mieć wykonaną kompleksową usługę i być pewna, że wszystko będzie dobrze, a plomba nie wypadnie mi po 2 tygodniach. Kiedyś właśnie tak mi się przydarzyło u jednego dentysty i dlatego musiałam go zmienić, bo przestałam zawierzać jego kompetencjom. Nie każdy nadaje się do tego zawodu i jestem zdania, że do bycia dentystą trzeba mieć powołanie, tak samo jak do bycia chirurgiem, czy innym specjalistą. Co wykonuję u dentysty, gdy już się tam wybiorę? Niestety, moje zęby mają skłonność do próchnicy, mimo szczotkowania ich trzy razy dziennie i niejedzenia cukru. Takiego mam pecha i po prostu muszę co jakiś czas chodzić na wizyty kontrolne i sprawdzać, czy jakaś mała dziurka nie zaczyna się już robić. Dzięki temu nic mnie nie boli, bo mam wszystko sprawdzane i wiercenie miniaturowej próchnicy nie jest w ogóle bolesne.

Oprócz leczenia i profilaktyki próchnicy, co jakiś czas usuwamy kamień nazębny. Dentysta mówi, że jest to ważne, tak samo jak piaskowanie. Kamień nazębny bardzo szybko się u mnie pojawia, tak samo jak przebarwienia. Za dużo piję kawy i czarnej herbaty no i mam efekty.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda