Ganiony i spotkanie ze znajomymi

gabiony

Ostatnio umówiliśmy się ze znajomymi ze studiów na takie spotkanie naszego rocznika. Wiedziałam mniej więcej ile osób przybędzie, bo wszystko odbywało się przez internet, i widziałam ile osób dołączy do wydarzenia.

Gabiony – praca kolegi

gabionyTakie ułatwienia wszędzie teraz nam robią. No i spotkaliśmy się w końcu w jakiejś spokojnej restauracji, w której nie ma głośnej muzyki, by można było spokojnie porozmawiać. Ja usiadłam koło kolegi, z którym siedziałam w jednej ławce, i koleżanki, z którą chodziłam rano po drożdżówki. Nikt się praktycznie wiele nie pozmieniał. Opowiadaliśmy sobie, co się u nas zmieniło.Nasz kolega to teraz producent, ma własną firmę, i mówi, że jakoś wiąże koniec z końcem, i na nic nie narzeka. Kolega mówił, że teraz jego praca to tanie gabiony producent, więc jakby co to jest do usług. Ja to nie wiedziałam nawet co to jest, więc poprosiłam, aby mi przybliżył trochę temat, to może zrozumiem. Mówił, że to takie ogrodzenie gabionowe z kamyczków, które jest robione dla ozdoby, i dla podwyższenia standardu ogrodu. Pokazał mi kilka zdjęć gotowych prac, i byłam zdumiona, że można zrobić coś aż tak pięknego. Cieszyłam się, że mu się udało, bo zawsze miał polot do takich rzeczy. Pogratulowałam mu, i dzięki temu kosze gabionowe dostałam w promocyjnej cenie, ha ha. Powiedział, że kiedyś przyjedzie mi założyć, w wolnej chwili i jak hurtownia będzie miała nową dostawę. To miło z jego strony, bo zawsze to jakieś poświęcenie z jego strony, że specjalnie przyjedzie, aby zrobić mi coś ładnego. Musiałam się zorientować w internecie, jaka jest cena tego, żeby przypadkiem za wiele na mnie nie stracił. Bo pewnie nie będzie chciał ode mnie wcale pieniędzy, a tak by nie mogło być.

Nie wiedziałam, gdzie znajduje się taki cennik, więc trochę czasu mi zajęło, zanim przeszperałam internet. Przynajmniej wiem mniej więcej, ile mu dać za to. Będę miała chociaż coś ładnego w ogródku.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *