Gruz był zabierany przez odpowiednią firmę

 

Moja ekipa remontowa była najlepsza i jestem bardzo zadowolona, że miałam możliwość z nią współpracować. Firma została mi polecona przez męża mojej znajomej. On z nią często współpracuje przy wielu projektach. Mąż koleżanki jest architektem i ja także korzystałam z jego pomocy. Zaprojektował mi mój dom i od razu polecił dobrą ekipę.

Firma załatwiła zabranie gruzu

odbiór gruzu krakówFirma wszystkie prace wykonała bardzo solidnie. Terminy były zgodne z naszymi ustaleniami. Byłam bardzo zadowolona z efektu jaki udało nam się uzyskać. Wszystkimi rzeczami zajmowali się fachowcy. ja nie musiałam się o nic martwić. Ekipa remontowa zamawiała potrzebne materiały budowlane, które były im na bieżąco potrzebne. Najbardziej spodobało mi sto, ze firma także sama załatwiła firmę, która gwarantowała odbiór gruzu kraków. To jest bardzo potrzebne w trakcie wykonywania remontów czy budowania domów. Firma sama zapewniła transport i dopilnowała wszystkich formalności. Ja nie musiałam nic załatwiać. Wszystkie fakturki dostawałam na czas i musiałam jedynie regulować wszystkie płatności. Koszty na szczęście były przystępne. Udało mi się zmieścić ze wszystkimi pracami w ustalonym kwocie, którą mogłam przeznaczyć na remont. Nawet zostało mi parę groszy, które postanowiłam przeznaczyć na wystrój mojego domu. Bardzo się cieszę, że wszystkie prace poszły gładko. Gruz był wywożony na bieżąco. raz w tygodniu wszystkie niepotrzebne materiały były zabierane przez odpowiednią firmę, która znała się na swojej pracy. Fachowiec podjeżdżał na działkę dobrym samochodem.

Po zakończonej współpracy bardzo podziękowałam fachowcom za solidną pracę. W dzisiejszych czasach mało jest firm, które kompleksowo dbają o klienta. Znam wiele osób, które na własną rękę musiały załatwić wywóz gruzu. Ja na szczęście nie musiałam się o to martwić. 

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi