Korzystna oferta producenta

Zarządzając hotelem zwracałem uwagę na każdy szczegół. Było to dla mnie ważne, ponieważ zawsze chciałem porządnie wykonywać swoje zadania. Ostatnio dostałem ważne zlecenie od zarządu. Okazało się, że we wszystkich ekskluzywnych pokojach mamy mieć takie same materace z logiem naszej działalności.

Szukałem produkcji materacy na wymiar

materace produkcjaNa początku nie miałem pojęcia gdzie takie coś zdobyć. Jednak podczas poszukiwania informacji natchnąłem się na pewnego producenta. On prowadził przedsiębiorstwo gdzie odbywało się materace produkcja. Tam wykonywano różne materace na wymiar. Na spotkaniu powiedziałem, że zależy mi na około pięćdziesięciu identycznych materacach z logiem naszego hotelu. Jednak one musiały być wysokiej jakości i spełniać te najsurowsze standardy. Ostatecznie stwierdziłem, że zaoferowano nam bardzo korzystną umowę. Przy takim zamówieniu koszty się zmniejszyły, a cena nie była aż tak przerażająca. Byłem z tego zadowolony, ponieważ nie zawsze mogłem liczyć na promocję i oszczędność. Zazwyczaj przedsiębiorcy nie chcą dawać rabatu większym firmom i bardziej koncentrują się na osobach prywatnych. Ostatecznie czas realizacji naszego zamówienia trwał około miesiąca. Potem zamówiliśmy transport i nowe sztuki świeżo wyprodukowanych materacy z subtelnym logiem trafiły do naszych pokoi gościnnych. Oczywiście od razu mieliśmy bardzo dużo pracy.

Nowy towar trzeba było spisać i zatwierdzić. Następnie można było zaczynać uzbrajanie naszych luksusowych łóżek w najnowsze materace. Musiałem przyznać, że były świetnie zrobione. Na dodatek ich miękkość nie była za duża, a podczas leżenia zdawały się być na prawdę wygodne. Byłem zadowolony z tego producenta, ponieważ wiedziałem, że nasz hotel w końcu będzie miał wysokiej klasy produkty. 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom