Kupiłam antenę cb lemm

 

Pracuję jako kurier i wożę przesyłki po całym województwie. W związku z tym prawie cały dzień spędzam w samochodzie. Lubię swoją pracę i staram się ją wykonywać jak najlepiej. Jednak czasem się zdarza, że zostaję w pracy dużo dłużej, ze względu na jakieś roboty drogowe czy remonty.

Antena cb firmy lemm i praca kuriera

antena cb firmy lemmChciałam jakoś usprawnić swoją jazdę. Jednak nawet na mapach dostępnych do pobrania na GPS nie są nanoszone na bieżąco wszystkie zmiany. Musiałam zatem szukać innego rozwiązania. Mój kolega z pracy podpowiedział mi, że może antena cb firmy lemm byłaby dla mnie dobra. Sam takiej używa i jest z niej bardzo zadowolony. Nie pomyślałam wcześniej, że mogłabym mieć cb radio w swoim firmowym samochodzie. Jednak to był doskonały pomysł. W końcu na jakimś kanale na pewno dowiedziałabym się gdzie są jakieś utrudnienia na drodze, jaką trasę można wtedy wybrać, żeby dojechać na czas. Nie znam każdej miejscowości tak dobrze, żeby wiedzieć jak się w niej poruszać, a często można się wpakować w drogę jednokierunkową z której trudno jest się wydostać. Antena cb firmy lemm to był doskonały zakup. Kolega pomógł mi w jej zamontowaniu i ustawieniu częstotliwości. Teraz zawsze mam włączone radio i słucham tego co mówią inni, a w razie potrzeby sama włączam się do dyskusji. Przejechałam się już kilka razy do różnych miast z moim radiem cb i wiem, że to były dobrze zainwestowane pieniądze. Teraz wiem jakie miejsca omijać, gdzie zwalniać i mieć się na baczności. Moi koledzy też zaczynają się przekonywać do takiego rozwiązania i sami też kupują własne cb radio.

Mogę polecić anteny cb radia marki lemm każdemu kurierowi czy innemu kierowcy, który jeździ po różnych trasach i miejscowościach. To bardzo ułatwia moją pracę w każdym wypadku.