Kupno drzwi wejściowych przez koleżankę

Moja koleżanka jakiś czas temu kupiła sobie nowe mieszkanie. To mieszkanie zostało kupione z rynku pierwotnego czyli koleżanka jest jego pierwszym właścicielem. W związku z tym mieszkanie takie nie było wcale umeblowane.

Nowe drzwi wewnętrzne u koleżanki

drzwi wewnętrzneKoleżanka jednak od razu przy wzięciu kredytu na mieszkanie wzięła także kredyt na remont. To  było naprawdę dobre posunięcie bo tak mogła zrobić sobie naprawdę szybko mieszkanie i w końcu przestać wynajmować poprzednie. Koleżanka kupiła wszystko praktycznie w jednym miejscu jeśli chodzi o materiały potrzebne do wykończenia mieszkania. Największy problem miała żeby dostać drzwi wewnętrzne do pomieszczeń. Po prostu okazało się, że te drzwi muszą być niestandardowe i że będzie musiała zamawiać je na specjalne zamówienie. Jednak jednak firma wykonywała drzwi właśnie w takich niestandardowych rozmiarach i nie był to żaden problem. trzeba było tylko trochę na nie poczekać. Te drzwi wewnętrzne koleżanka zamówiła w kolorze takim jak panele podłogowe. Chodziło o to żeby wszystko z sobą naprawdę pasowało. Byłam u koleżanki dopiero wtedy gdy wszystko w mieszkaniu zostało zrobione. Byłam naprawdę zdziwiona jak to wszystko szybko zostało zrobione. Nawet drzwi na zamówienie były już zamontowane i prezentowały się świetnie. Koleżanka powiedziała, że te drzwi są naprawdę bardzo dobre i że nawet nie spodziewała się tego, że będą takie ładne. Według mnie też są naprawdę ładne.

Zresztą tak mi się spodobały, że doszłam do wniosku, że ja także zamówię sobie drzwi wewnętrzne tej właśnie firmy. Ja zresztą mam w domu drzwi o zwykłych, standardowych rozmiarach także nie będę musiała sobie ich specjalnie zamawiać pod siebie. Muszę koniecznie pojechać do sklepu i się rozeznać jaki byłby za nie koszt.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom