Mąż i syn kolekcjonują resoraki

 

Mój synek uwielbia samochody. Mąż uczył go od małego i syn zna każdy model i markę samochodu. Lubi bawić się resorakami i większymi samochodami. Mąż kolekcjonuje z synem resoraki i mają nawet specjalną półkę na której są poustawiane kolorami te małe samochodziki.

Kupuję swoim chłopakom resoraki

samochody resorakiNiedługo syn i mąż mają urodziny i postanowiłam kupić im resoraki, których jeszcze nie mają w swojej kolekcji. To będzie ciężkie zadanie ze względu na spora ilość, którą udało im się już uzbierać. Najpierw musiałam dobrze przyjrzeć się i posprawdzać jakie samochodziki mają już w swojej kolekcji. Następnie weszłam w internet w sklep internetowy, w którym zazwyczaj mąż kupuje resoraki. Są one bardzo dobrej jakości i mają żywe kolory. Wybrałam dwa różne modele dla syna i męża. Zapewne nie spodziewają się takiego prezentu ode mnie. Do tej pory mówiłam, ze mają ich już za dużo ale tak w głębi serca ciesze się, że mają wspólną pasję i widzę, że świetnie się przy tym bawią. Jestem wdzięczna mężowi, że tak dużo czasu poświęca naszemu synowi i uczy go wielu przydatnych rzeczy. Samochody resoraki zostaną dostarczone w ciągu tygodnia. na szczęście do urodzin zostało jeszcze trochę czasu więc nie muszę się stresować. Samochody resoraki, które zamówiłam zostaną sprowadzone za granicy. Już nie było tych modeli na stanie dlatego wysyłka będzie trwała trochę dłużej niż zazwyczaj. Mam nadzieję, że modele które dla nich wybrałam będą odpowiednie. Kolory są stonowane i będą pasować do ich kolekcji.

Samochody resoraki zostały dostarczone. Zapakowałam je w piękny papier i dołożyłam do tego dodatkowe prezenty. Paczuszki położyłam obok łóżka. Mąż i syn urodzili się w jednym dniu więc zawsze przygotowuję im wspólną imprezę urodzinową. Prezenty, które przygotowałam bardzo im się spodobały.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Hobby